Khloe Kardashian reklamuje toksyczny spray? Zdjęcie z TYM produktem nie przypadło fanom do gustu

2020-02-27 12:24 AM
Khloe Kardashian
Autor: Rex Features/East News

Nad Khloe Kardashian znów zgromadziły się czarne chmury. Tym razem poszło o zdjęcie na Instagramie i o to, że Khloe reklamuje według fanów toksyczny spray… O co dokładnie chodzi?

Khloe Kardashian z racji na swoje nazwisko jest osobą bardzo wpływową. Ma naprawdę mnóstwo pieniędzy i żyje jak w bajce. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenie i Khloe postarała się o dodatkowy zastrzyk gotówki. By za bardzo się nie przemęczać, celebrytka prawdopodobnie podjęła współpracę z marką Febreze. Firma ta specjalizuje się w produkowaniu odświeżaczy powietrza i eliminatorów zapachów do domu. Khloe chcąc pokazać a raczej je zareklamować zrobiła sobie zdjęcie z kilkoma butelkami produktu, które ułożone były na łóżku. By wszystko wyglądało jeszcze piękniej, butelki ozdobione były kryształkami. Ocenę tego zdjęcia pozostawiamy Wam, jednak fani już zdążyli skrytykować siostrę Kim Kardashian. Zarzucili jej m.in. to, że promuje toksyczny produkt!

„Toksyczny chemiczny spray, który powoduje dużo problemów zdrowotnych”. – pisał jeden z fanów.

„Czy jesteś dumna z promowania toksycznego sprayu? Przeprowadź badania przed użyciem tych produktów! Są szkodliwe dla ciebie i twojego dziecka”. – grzmiał kolejny internauta.

„Za pieniądze promujecie wszystko, niezależnie od tego, jak negatywny ma to wpływ. Toksyczny spray. Zrób badania!”..

Takim negatywnym komentarzom nie było końca, a sama zainteresowana czyli Khloe jeszcze nie odpowiedziała na krytykę

NAJNOWSZE