Robert Lewandowski: Zarobki Lewego w Bayernie i biznesie. Ile zarabia Robert Lewandowski?

2018-03-14 13:16
Robert Lewandowski
Autor: imago/MIS/EAST NEWS

Bayern Monachium docenił Polaka! Ile teraz zarabia Robert Lewandowski w Bayernie? NIE UWIERZYCIE!

Ile zarabia Robert Lewandowski? To pytanie wraca jak bumerang, kiedy tylko pojawiają się pogłoski o transferze lub o przedłużeniu obecnego kontraktu Polaka.

Zarobki Roberta Lewandowskiego w Bayernie od dawna wielokrotnie przewyższają kwoty, o jakich mogą pomarzyć inni polscy piłkarze. Klub z Monachium nie oszczędza na swoich kluczowych zawodnikach i dlatego już w ubiegłym roku zarobki Lewego w Bayernie sięgały 10,5 mln euro rocznie.

Ale to jeszcze nic, w porównaniu z tym, ile zarabia Robert Lewandowski od obecnego sezonu!

Jak donoszą niemieckie media, podpisany przez poslkiego napastnika nowy kontrakt z Bayernem Monachium przyniósł mu ogromną podwyżkę. Po jego podpisaniu Robert Lewandowski jest podobno najlepiej zarabiającym piłkarzem w Bundeslidze!

ROBERT LEWANDOWSKI - ZAROBKI NAJWYŻSZE W CAŁEJ BUNDESLIDZE! ILE ZARABIA LEWY?

Do roku 2016 Robert Lewandowski zarabia w Bayernie ok. 10,5 mln euro rocznie. W myśl nowego kontraktu Lewy ma rocznie zgarniać w Monachium 15mln euro! To się nazywa podwyżka!

Tym samym Robert Lewandowski dołączy do dwóch najlepiej opłacanych zawodników Bundesligi -ThomasaMüllerai ManuelaNeuera. Oni również od wiosny zarabiają zawrotną kwotę 15 mln euro na rok.

ARJEN ROBBEN VS ROBERT LEWANDOWSKI: ZAROBKI LEWEGO POKAŻĄ, KTO JEST WAŻNIEJSZY W BAYERNIE?

Gigantyczne zarobki Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium robią wrażenie, ale media podkreślają jeszcze jeden szczegół. Okazuje się, że swój nowykontrakt z monachijskim klubem negocjuje także Arjen Robben - boiskowy koszmar Lewego. O konflikcie obu piłkarzy mówi się od dawna, a ostatnie mecze i wypowiedzi graczy nie pozostawiają złudzeń, że na murawie i w szatni Bayernuistnieje poważny konflikt.

Okazuje się jednak, że sprawę mogą wyjaśnić podniesione niemal o 50% zarobki Lewego. Tak duża podwyżka pokazuje dobitnie, ile Robert Lewandowski znaczy dla władz klubu. Równolegle pojawiły się przecieki, że Arjen Robben nawet nie zbliży się do kwot, które dostanie Lewy!

ZAROBKI ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W BAYERNIE TO NIE WSZYSTKO...

To, ile Robert Lewandowski zarabia w Bayernie to jednak tylko czubek góry lodowej. Nie jest tajemnicą, że najlepszy polski piłkarz sporo inwestuje i to inwestuje z sukcesami! Robert Lewandowski nie trzyma pieniędzy w szufladzie. Fortunę, którą dają mu zarobki w Bayernie, Lewy inwestuje m.in. w nieruchomości oraz w fundusz finansujący tzw. startupy, czyli młode firmy z branży internetowej i technologicznej.

Jeśli wierzyć w doniesienia prasy, dzięki udanym inwestycjom Robert Lewandowski mógł w samym 2015 roku zarobić nawet 500% włożonej kwoty.

Oczywiście podliczając łączne zarobki Roberta Lewandowskiego nie możemy zapomnieć o reklamach. Najlepszy polski piłkarz regularnie występuje w spotach znanych marek. Sam udział w kampanii sieci T-Mobile z pewnością przyniósł mu fortunę, o jakiej większość jego kolegów z boiska może tylko pomarzyć.

Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: AP/FOTOLINK/EAST NEWS Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Robert Lewandowski
Autor: East News Robert Lewandowski
Anna i Robert Lewandowscy
Autor: EAST NEWS Anna i Robert Lewandowscy
NAJNOWSZE