Robert Lewandowski rapuje z Quebonafide. Ich wideo z wesela to hit!

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Robert Lewandowski rapuje z Quebonafide. Ich wideo z wesela to hit!

2023-07-10 17:15

Robert i Anna Lewandowscy, na dziesiątą rocznicę ślubu, postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Na przyjęciu pojawiła się cała plejada gwiazd, w tym Marina czy też... Quebonafide. Co więcej, obecność rapera pokazała, że polski piłkarz ma dryg do muzyki. Wideo Lewego i Quebo prosto z wesela jest prawdziwym hitem sieci. Możecie zobaczyć je w naszym artykule!

Odnowienie przysięgi małżeńskiej pomiędzy Robertem Lewandowskim i jego żoną wzbudziło ogromne emocje wśród internautów. Co jakiś czas, na kontach społecznościowych sportowców, pojawiają się nowe ujęcia, pokazujące coraz więcej momentów z tego wydarzenia. Nie da się ukryć, że na uroczystości pojawiła się najprawdziwsza plejada gwiazd, zaczynając od influencerów, kończąc na raperach. Sam Kuba Grabowski zaszczycił parę swoją obecnością. Jak się okazało, jego towarzystwo wyzwoliło w jednym z najlepszych polskich piłkarzy umiejętności wokalne. Znakomity zawodnik postanowił spróbować swoich sił, pokazując się w duecie z Quebonafide!

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski tańczy bachatę z żoną! Tak wyglądał ich "pierwszy taniec"

Lewandowski rapuje z Quebonafide!

Quebonafide i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska na swoim Instastory pochwaliła się nagraniem z wesela, na którym jej mąż śpiewa wspólnie z jedną z największych gwiazd polskiego rapu. Podczas dziesiątej rocznicy ślubu, wraz z Kubą Grabowskim, Lewy zarapował do piosenki, którą praktycznie każdy zna. Nie da się ukryć, że Candy jest jednym z najpopularniejszych utworów Quebonafide. Takiego coveru, od samego Roberta Lewandowskiego, prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Widać, że panowie bardzo dobrze się ze sobą bawili. Tego wideo nie można przegapić, pokazuje gwiazdę polskiej piłki w naprawdę sympatycznej odsłonie!