Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Czy zawsze był tak wysportowany?

2022-05-07 20:10
Robert Lewandowski na zdjęciu z dzieciństwa
Autor: Screenshot Instagram/laczynaspilka Robert Lewandowski na zdjęciu z dzieciństwa

Robert Lewandowski podzielił się z fanami fotką z dzieciństwa. Czy światowej sławy piłkarz zawsze cieszył się tak wysportowaną sylwetką? To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

Robert Lewandowski, mimo bycia jednym z czołowych polskich celebrytów, nie jest zbyt wylewny na Instagramie (a już na pewno nie tak, jak jego żona Anna). Od czasu do czasu piłkarz publikuje jednak zdjęcia nawiązujące do istotnych wydarzeń w jego życiu - czy to meczu, czy urodzin kumpla. Teraz Lewy postanowił skorzystać z okazji i składając przyjacielowi życzenia pokazał nam, jak wyglądał za młodu. 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne oskarżenia wobec Die Antwoord. Demoralizowali uczniów w skandaliczny sposób

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Z licznych wypowiedzi zarówno samego Roberta Lewandowskiego, jak i osób z jego bliższego otoczenia, wiemy, że piłkarz od zawsze ciężko pracował, dużo trenował i sporo czasu spędzał na uprawianiu sportu. Jego zdjęcie z dzieciństwa, które opublikował na InstaStory, temu dowodzi. Już nawet jako młodzieniec (na poniższym zdjęciu Lewy nie może mieć więcej, niż 16 lat) mógł się pochwalić wysportowaną sylwetką.

Robert Lewandowski na zdjęciu z dzieciństwa
Autor: Screenshot Instagram/_rl9 Robert Lewandowski na zdjęciu z dzieciństwa

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Stępień błaga fanów o pomoc i zakłada kolejną zbiórkę na leczenie synka. "Wierzę, że dzięki wam będzie żył"

NAJNOWSZE