Izabela Janachowska w bikini odpoczywa po pandemii. Można pozazdrościć!

2020-07-04 23:07 KP
Izabela Janachowska
Autor: WBF

Po długim okresie społecznego dystansu wszyscy byliśmy już bardzo spragnieni powrotu do względnej normalności. Dziś, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w końcu możemy wrócić do ulubionych aktywności czy wybrać się na wakacje. Z tej drugiej opcji skorzystała Izabela Janachowska, która już dziś odpoczywa na Majorce. I to w jakim stylu!

Czas pandemii bardzo mocno ograniczył aktywności wszystkich z nas. Czy też planowaliśmy w ostatnim czasie egzotyczne wakacje, zwykły wypad pod namiot czy odwiedziny u znajomych, w marcu czy kwietniu nie było to możliwe. Wtedy zresztą wszyscy musieliśmy skupić się na ważniejszych sprawach - zadbaniu o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.

Dziś na szczęście tamten trudny okres mamy już za sobą. Obecnie - nadal z zachowaniem dystansu społecznego - w końcu możemy wybrać się na wakacje. Jedną z pierwszych polskich gwiazd, które skorzystały z tej możliwości, jest Izabela Janachowska. Specjalistka od ślubów pochwaliła się na Instagramie pierwszą fotką z egzotycznego wypadu!

Izabela Janachowska na Majorce

Izabela Janachowska odpoczywa na Majorce. Po ostatnich obowiązkach - kilka dni wcześniej gwiazda i jej mąż wyprawili chrzciny swojego syna, Christophera, przyszedł czas na jeszcze większe przyjemności. Celebrytka pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z pięknie położonego, hotelowego basenu w Palma de Mallorca. Ponieważ naokoło nie widać nikogo, możemy uznać, że Iza zasadę społecznego dystansu, a co za tym idzie - bezpieczeństwo, zachowa bez problemu :)

Pięknie wygląda?

NAJNOWSZE