Rob Kardashian skończył 34 lata. Z tej okazji pokazał się w… wersji blond!

2021-03-18 15:00 AM
Rob Kardashian
Autor: SplashNews.com/EAST NEWS

Rob Kardashian 17 marca skończył 34 lata z tej okazji otrzymał mnóstwo życzeń nie tylko od fanów, ale przede wszystkim od swojej rodziny. Na jego Instagramie pojawiała się również zabawna fotka.

Urodziny któregoś z członka rodziny Kardashian/Jenner to zawsze wielkie wydarzenie. Kardashianki mają jednak dość spory problem, jeśli w grę wchodzą urodziny Roba. Rodzynek w rodzinie stroni od życia na świeczniku i jak tylko może stara się chronić swoją prywatność. W przeciwieństwie do profili jego sióstr, Rob na Instagram wrzuca naprawdę niewiele fotek. Podobnie było w przypadku rodzinnego reality show. Stronił od programu i bardzo rzadko się w nim pojawiał.

Sonda
Czy lubisz Kardashianów?

Bardziej aktywny w social mediach stał się z chwilą gdy na świat przyszła jego córka Dream. Nadal jednak uwagi nie skupiał na sobie, tylko na córeczce. 

Teraz przy okazji jego 34 urodzin zrobił wyjątek. Na instagramowym profilu pojawiła się zabawna fotka Roba, który pozuje w blond włosach. Przy okazji złożył sobie sam życzenia.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Rob 🍀🍀

Rob Kardashian w wersji z dłuższymi blond włosami wywołał niemały śmiech internautów. Blond czupryna została przerobiona w Photoshopie. Patrząc na Roba do złudzenia przypomina swoją siostrę Kim, która swego czasu również zachwycała jasnymi włosami.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE