Rob Kardashian podrywa modelkę z Instagrama?! Fani wspierają Roba: „Mam nadzieję, że jest miła”

2019-12-11 14:08 AM
Rob Kardashian
Autor: Bello/Splash/EAST NEWS

Rob Kardashian od czasu rozstania z Blac Chyną w ogóle nie ma szczęścia w miłości. Jeśli już z kimś zaczyna się spotykać, to są to tylko przelotne romanse, nic poważnego. Rob najczęściej podrywa instagramowe modelki. Ostatnio fani zauważyli, że ponownie szuka szczęścia u jednej z gwiazd Insta. O kim mowa?

Roba Kardashiana i Blac Chynę łączy już tylko mała Dream. Para rozstała się i pozostają w dość burzliwych relacjach. Jednym słowem o powrocie nie ma co marzyć. Rob od jakiegoś czasu stara się ułożyć swoje życie, jednak nie idzie mu to najlepiej. Albo jego randki kończą się fiaskiem albo Rob dostaje kosza od kolejnej celebrytki. Teraz Rob Kardashian znów rusza do ataku! Tym razem próbuje zwrócić swoją uwagę kolejnej modelki. Chodzi o instagramową celebrytkę Ayanę Charm.

We wtorek 10 grudnia, Ayana udostępniła na Twitterze kilka zdjęć, pokazując jak spędza wolny czas i się relaksuje. Na jednym ze zdjęć, pozuje z misiem wystawiając w kierunku niego język. Zdjęcie podpisała:

„Będziesz mój?”.

 

ROB KARDASHIAN MA SZANSĘ U INSTAGRAMOWEJ MODELKI?

Obok takiego pytanie nie mógł przejść obojętnie Rob Kardashian, który udostępnił jej post na swoim koncie na Twitterze i podpisał go trzema emotkami. Dwoma diabełkami i jedną czterolistną koniczynką. Niestety Ayana nie odpowiedziała jeszcze na jego zaczepkę. Mimo tego, fani już dają znać, że Rob dobrze zrobił udostępniając ten post, niektórzy z nich mają nadzieję na happy end!

„Co za ślicznotka!! Mam nadzieję, że jest miła”. – pisał jeden z fanów.

„Jest urocza. Uwielbiam kolor pomarańczowy” – dodał komentarz kolejny internauta.

Rob najwyraźniej uwielbia w ten sposób dawać o sobie znać dziewczynom, które mu się podobają. Media spekulowały o jego romansie z Alexis Skyy, ponieważ też został przyłapany na wymienianiu z nią wiadomości.

Myślicie, że tym razem mu się uda?

NAJNOWSZE