Rob Kardashian bez koszulki w basenie z Tristanem Thompsonem! Wyznaje miłość...

2020-08-14 18:57 nk
Rob Kardashian i Tristan Thompson
Autor: www.instagram.com/robkardashianofficial

Rob Kardashian niedawno pochwalił się fanom nową, znacznie odchudzoną sylwetką. Celebryta wciąż dość rzadko pokazuje się w mediach społecznościowych. Tym razem jednak opublikował zdjęcie, na którym możemy podziwiać go w samych kąpielówkach! Na fotce towarzyszy mu były/obecny partner Khloe Kardashian, Tristan Thompson!

Rob Kardashian od jakiegoś czasu imponuje swoim fanom wyszczuploną sylwetką. Celebrytka, który przez wiele lat borykał się z otyłością i towarzyszącymi jej chorobami, musiał włożyć mnóstwo pracy w to, jak obecnie wygląda. W efekcie, jak zdradziła ostatnio Khloe Kardashian, Rob nabrał śmiałości, by pojawiać się znacznie częściej w rodzinnym reality show, kiedy ruszy jego nowy sezon.

Rob Kardashian w kąpielówkach

Kylie Jenner 10 sierpnia 2020 skończyła 23 lata. Jak to ma w zwyczaju, celebrytka swoje urodziny świętuje przez kilka dni. Tym razem najwyraźniej zabrała całą rodzinę na wspólne wakacje w tropikach. Jak się okazuje, w wyjeździe uczestniczy także Tristan Thompson, co zdaje się być kolejnym dowodem na to, iż koszykarz wkupił się z powrotem w łaski byłej partnerki, Khloe Kardashian.

A wiemy to dzięki, zdjęciom, którymi Rob Kardashian podzielił się na Instagramie. Na pierwszym z nich widzimy Roba i Tristana razem w basenie.

Najpiękniejsza podróż mojego życia z Rodzinką!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, @kyliejenner‼️ Kocham cię

- napisał pod serią zdjęć Rob Kardashian.

Wygląda hot w samych kąpielówkach?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE