Rita Ora skradła show na paradzie równości! „Kocham Was wszystkich”

2021-03-08 14:00 AM
Rita Ora
Autor: RemotePhotoPress/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Pandemia sprawiła, że Rita Ora dała się poznać jako buntowniczka, która uwielbia łamać zasady. Po zorganizowaniu nielegalnych urodzin w Londynie wyjechała do Australii gdzie pozostaje do dzisiaj. Rita Ora nie ma zamiaru bezczynnie siedzieć. Ma tam sporo spraw do załatwienia. Ostatnio wsparła społeczność LGBT.

Rita Ora po aferze w Londynie, gdzie nie tylko naraziła się na mandat ale także na hejt ze strony internautów wyjechała do Australii, gdzie nie tylko wypełnia zawodowe obowiązki, ale także wspiera mniejszości seksualne. Piosenkarka pojawiła się na paradzie równości w Sydney!

Rita Ora bez tajemnic

Pytanie 1 z 8
Kiedy gwiazda się urodziła?

Na Instagramie Rity Ory pojawił się post z serią zdjęć z parady równości. Ubrana w błyszczące niebieskie body miała na sobie także tęczową flagę. Podczas corocznego Sydney Mardi Gras, Rita dała artystyczny popis.

Dziękujemy @sydneymardigras!!! ❤️🧡💛💚💙💜 To był zaszczyt wystąpić wczoraj wieczorem na tak ważnym wydarzeniu! Nie umiem ubrać w słowa miłości jaką darzę społeczność LGBTQIA+ i wczorajszy wieczór pozostanie dla mnie wyjątkową chwilą na zawsze! Kocham Was wszystkich.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Podczas imprezy piosenkarka wykonała m.in. takie utwory jak: Anywhere czy Let Me Love You.

Rita Ora od dawna deklaruje swoje poparcie dla osób o odmiennej orientacji seksualnej. Swoim postem skradła również serca internautów, którzy w komentarzach wyrażali wielką wdzięczność!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE