Rihanna w walentynkowej sesji zachwyca też biżuterią. Cena zwala z nóg!

2021-01-15 13:00 AM
Rihanna
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rihanna kolejny raz udowodniła, że obecnie lepiej idzie jej rozkręcanie swoich biznesów niż wydawanie kolejnych płyt. Bo choć fani z utęsknieniem czekają na nową muzykę od Riri to również zachwycają się produktami, nad którymi trzyma pieczę. Jej najnowsza walentynkowa kolekcja zachwyca. Wrażenie robi nie tylko bielizna Savage X Fenty, ale także biżuterią, którą nosi RiRi!

Rihanna odłożyła na bok muzykę by zająć się prowadzeniem biznesów. Piosenkarka stoi na czele marki kosmetycznej Fenty Beauty oraz marki bielizny Savage X Fenty. I mimo tego, że fani z wielkim utęsknieniem czekają na muzyczny powrót swojej idolki, to nie przechodzą też obojętnie obok jej nowych kolekcji.

ESKA XD #014

Rihanna właśnie wypuściła odważną walentynkową kolekcję bielizny, która szybko zachwyciła internautów, tym bardziej, że każda kobieta znajdzie w niej coś dla siebie. Po zachwytach nad nowymi produktami przyszedł czas na analizę kampanii reklamowej. Wiele osób zwróciło uwagę na biżuterię, którą podczas sesji zdjęciowej nosiła RiRi.

RIHANNA W BAJECZNIE DROGIEJ BIŻUTERII

Gwiazda miała na sobie piękne bransoletki, pierścionki oraz kolię. Nic dziwnego, że biżuteria przykuwa uwagę jest nie tylko piękna ale i bajecznie droga. Kolia w której pozuje piosenkarka i bizneswoman jest wykonana z diamentów i rubinów. Łączna wartość biżuteria to, jak podają zagraniczne media ponad 2 miliony dolarów! Oprócz tego RiRi zdecydowała się na nieco tańsze bransoletki, o wartości około 35 000 dolarów za każdą.

Podobno niektóre biżuteryjne elementy, które zostały użyte w sesji zdjęciowej są cenne również przez wzgląd na wiek. Mają nawet około 100 lat!

Prawda, że Rihanna wszystko robi na 100 procent?

NAJNOWSZE