Rihanna we własnej kolekcji walentynkowej bielizny! Jest bardzo odważnie

2021-01-14 10:41 kp

Rihanna już od kilku lat znacznie lepiej czuje się w biznesie niż w muzyce. Gwiazda niesamowicie rozkręciła swoją firmę kosmetyczną, a jej kolejnym "dzieckiem" jest marka bielizny Savage X Fenty. Ku uciesze fanów, w większości kampanii Rihanna występuje osobiście. Tym razem pokazała się w bardzo odważnych kreacjach!

Dokładnie miesiąc przed walentynkami Rihanna po raz kolejny wbiła się w seksowną bieliznę własnego projektu, by rozgrzać swoich fanów do czerwoności. Tym razem gwiazda zaprezentowała wyjątkowe kolekcje przygotowane specjalnie na święto zakochanych 2021. Nowe zdjęcia Rihanny zrobił Dennis Leupold, a wokalistka pokazała na nich dwie kolekcje o zmysłowych nazwach Candy Heart i Seamless Fishnet.

Rihanna już dawno przekonała się o tym, że nikt nie jest w stanie lepiej zaprezentować jej bielizny niż ona sama. Fani uwielbiają krągłości RiRi w jej seksownych stylizacjach i dzięki takim zdjęciom są w stanie wybaczyć jej, że znów nowa płyta musi poczekać.

ESKA XD #013

Rihanna w bieliźnie na walentynki

Kształty serca wnoszą zabawny i bezczelny charakter do kolekcji, która jest równie niegrzeczna, co słodka. Niezależnie od tego, czy te Walentynki są dla Ciebie, dla ukochanej osoby, czy dla zabawy, Savage X ma coś na każdy nastrój.

- czytamy w opisie kolekcji. Już od dłuższego czasu Rihanna stara się, by jej kolekcje były dostępne dla kobiet w różnych rozmiarach. I tak coś dla siebie znajdą filigranowe panie, jak i te w rozmiarze XXL. A ceny? od 9,50 funta Do 59 funtów.

Zobaczcie zdjęcia i wideo z walentynkową kolekcją Rihanny!

NAJNOWSZE