Rihanna zadebiutowała w krótkich włosach! Nowa fryzura specjalnie na randkę?

2021-05-07 7:03 mm
Rihanna w krótkich włosach
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Rihanna znów zmieniła uczesanie! Nowa fryzura gwiazdy zaskoczyła dziennikarzy i fanów. Tym razem Riri pokazała się w krótkich włosach! Metamorfoza barbadoskiej gwiazdy została uwieczniona przez paparazzich pod jedną z restauracji, gdzie Rihanna wybrała się na kolację. Czy było to spotkanie biznesowe, czy może raczej... randka? Zdania są podzielone!

W pierwszy czwartek maja do sieci trafiły zdjęcia Rihanny zrobione w Santa Monica, przed wejściem do restauracji Giorgio Baldi. Fotki zrobione zostały późnym wieczorem - Riri wybrała się do lokalu na kolację. Niestety nie ma pewności, czy było to spotkanie towarzyskie, biznesowe czy może randka, jak twierdzą niektóre serwisy. Uwaga mediów skupiła się jednak głównie nie na samej kolacji, a na nowej fryzurze Rihanny.

A ta rzeczywiście zaskoczyła fanów. Rihanna po raz pierwszy od dawna pokazała się w krótkich włosach!

Rihanna debiutuje w krótkich włosach. Jak teraz wygląda?

Barbadoska artystka pojawiła się w Giorgio Baldi w niebieski krótkim płaszczu, zielono białych luźnych spodniach z białym paskiem, białym topie i także białych szpilkach. Retro styl uzupełniały ciemne okulary z białymi (a jakże!) oprawkami oraz... ścięte na krótko włosy!

Jak podoba Wam się nowa fryzura Rihanny?

Rihanna jest obecnie jedną z najbogatszych amerykańskich gwiazd i prawdopodobnie najbogatszą wokalistką świata. Barbadoska już w 2019 roku wyprzedziła takie sławy jak Beyonce, Celine Dion czy Madonna. Nie wspięła się jednak na szczyty rankingów dzięki samemu śpiewaniu. RiRi równie dobrze sprawdza się w biznesie.

Majątek Rihanny oceniany jest obecnie na ponad 600 mln dolarów. Gwiazda w ostatnim czasie mocno się wzbogaciła, a to głównie dzięki podjęciu współpracy z francuskim konsorcjum LVMH, pod którego szyldem RiRi stworzyła swoją linię Fenty Beauty. Spore dochody Barbadosce przynosi także własna linia bielizny Savage X Fenty.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE