Rihanna W KOŃCU zdradza szczegóły nowego albumu. "Muzyka jest jak moda"

2021-09-23 22:03 es

Rihanna weszła do show-biznesu jako wokalistka i tekściarka. Chociaż to piosenki zapewniły jej wielką popularność, lata temu zawiesiła mikrofon na kołku. Fani nie dawali jej żyć, dopytując o dziewiąty album. Wygląda na to, że jest bliżej, niż myślimy! Gwiazda zdradza szczegóły.

Rihanna zrobiła międzynarodową karierę jako piosenkarka. Gdy zdobyła już międzynarodowe uznanie i masę pieniędzy... rzuciła nagrywanie. Kilka lat temu gwiazda skupiła się na biznesie. Założyła markę kosmetyczną, która wyróżniała się na rynku ogromną dostępnością dla różnych typów urody.

Idąc za ciosem, Rihanna wystartowała z marką bielizny. Savage X Fenty także była dostępna dla wielu, różnych rozmiarów.

Właśnie trwa promocja najnowszej kolekcji. Wydarzenia w ramach Savage X Fenty Show Vol. 3. zgromadziły tłumy gwiazd i reporterów. W rozmowie z AP Rihanna wspomniała o... nowej płycie!

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Rihanna o szczegółach nowego albumu

Fani Rihanny już w zasadzie zdążyli się pogodzić, że więcej muzyki nie będzie. A tu niespodzianka! Nowa płyta Rihanny się ukaże i to być może już wkrótce...

W rozmowie z AP piosenkarka zdradziła, że to będzie coś zupełnie nowego.

Nie spodziewasz się tego, co usłyszysz. Po prostu wstaw to sobie do głowy. Czegokolwiek spodziewasz się po Rihannie, nie będzie to tym, co usłyszysz. Naprawdę eksperymentuję. Muzyka jest jak moda. Powinieneś być w stanie się bawić. Powinieneś móc nosić, co chcesz. Tak samo traktuję muzykę. Więc dobrze się bawię i będzie zupełnie inaczej.

Mówiła Rihanna.

Ostatni album gwiazdy -ANTI wyszedł w 2016 roku. Od tamtej pory fani regularnie błagają idolkę o więcej. Na razie bez efektów, ale może już wkrótce się to zmieni...

NAJNOWSZE