Skromna Rihanna jest "przerażona" statusem miliarderki

2021-09-23 18:50 es

Rihanna zyskała sławę jako wokalistka. Jednak od lat nie wydała nic nowego. Teraz to biznes woman! Stworzyła markę kosmetyczną oraz bieliźniarską. Odniosła z nimi sukces, który zaowocował tytułem miliarderki. Jednak skromna Rihanna jest nim... przerażona!

Jeszcze kilka lat temu Rihanna była królową dyskotek. Jej piosenki szybko stawały się hitami, zapewniając wokalistce międzynarodową sławę. Z czasem gwiazda postanowiła przekuć popularność w pieniądze. Rihanna wystartowała z marką kosmetyczną, do której wkrótce dołączyła także bieliźniarska.

Szybko okazało się, że Rihanna ma głowę do interesów. Jej produkty sprzedają się doskonale! Niedawno Rihanna została dzięki temu miliarderką.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Rihanna o statusie miliarderki: to przerażające

Magazyn Forbes ogłosił, że Rihanna jest miliarderką. To wielkie osiągnięcie! Jednak wokalistka, zamiast zwyczajowo upajać się sukcesem ja kto robi reszta gwiazd, zachowuje się zaskakująco skromnie...

To przerażające. Cały czas o tym myślę. Uważam, że warto o tym pomyśleć, ponieważ… boję się, kiedy, no wiesz, do gry wchodzi piedestał, a my cię tam postawimy, a oni chcą cię tam postawić… Mówię: „Nie „Chcę być na ziemi.

Mówiła gwiazda w rozmowie z Extra.

Rihanna wyjaśniła, że chce "czuć ziemię pod stopami", wówczas nie odczuje upadku. Dodała też, że bardzo ważne jest dla niej, by nie zapomnieć, kim jest.

Jednak jest coś, co napełnia artystkę dumą. Rihanna cieszy się z bycia inspiracją dla młodych kobiet.

Myślę, że to sprawia, że ​​warto. To jest to, czego chce. Na to właśnie pracowałam.

Mówiła Rihanna.

NAJNOWSZE