Rihanna

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rihanna wyda nową piosenkę już wkrótce? Tak uczci rekord, który pobiła płytą ANTI

2021-03-25 17:30

Nowa płyta Rihanny powoli zaczyna przypominać jednorożca. Wszyscy marzą, by ją zobaczyć, ale wciąż nic... Tymczasem 5-letni album Anti pobił właśnie rekord! Rihanna pochwaliła się tym na Instagramie. Fani zasugerowali, że premiera nowej piosenki będzie doskonałym sposobem na celebrację. Rihanna odpisała, że... już niedługo!

Gdy Rihanna weszła do przemysłu muzycznego, praktycznie od razu go zawojowała. Hity, które śpiewała, zapewniły jej mnóstwo sukcesów i międzynarodową sławę. Po kilku latach okazało się, że Rihanna ma nie tylko dobry głos, ale i głowę do interesów. Po sukcesie marki kosmetycznej poszła w bieliznę, ubrania oraz kosmetyki do włosów.

Tak skupiła się na biznesowej części kariery, że zaniedbała muzykę. Ostatni album Rihanna wydała 5 lat temu! Mimo upływu czasu ANTI wciąż bije rekordy!

Rihanna świętuje sukces ANTI i zapowiada nową muzykę

Fani Rihanny zasługują na medal cierpliwości. Gwiazda od 5 lat niczego nie wydała, a oni wciąż liczą na nowe utwory. Być może idolka ich wynagrodzi...

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Dowiedzieliśmy się, że jej ostatni album - ANTI pobił rekord. Rihanna jest pierwszą czarnoskórą artystką, której płyta spędziła pięć lat z rzędu na liście Billboard 200!

Wokalistka pochwaliła się tym na Instagramie. Fani zalali ją gratulacjami. Wśród komentarzy pojawiły się też ciekawe sugestie, co do świętowania sukcesu ANTI...

świętuj wypuszczając piosenkę!

Zasugerował internauta.

Ta propozycja zainteresowała wokalistkę... Rihanna zapowiedziała premierę piosenki!

Myślę, że niedługo powinnam. Ale tylko jedną, LOL!

Uważacie, że faktycznie Rihanna nad czymś pracuje, czy tylko zwodzi swoich fanów?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?