Rihanna

i

Autor: Rex Features/East News

Rihanna kupuje posiadłość w Beverly Hills za prawie 14 milionów! Sąsiedzi robią wrażenie

2021-03-17 22:02

Gwiazdy ciągnie do Beverly Hills! Rihanna właśnie kupiła posiadłość w tamtej okolicy. Gwiazda nieźle się wykosztowała, bo musiała zapłacić blisko 14 milionów dolarów! W tej cenie Rihanna dostała naprawdę imponujący dom, ale nie tylko... W gratisie są przecież bezcenni, sławni sąsiedzi!

Od kilku lat Rihanna jest na fali wznoszącej. Gwiazda zdobyła międzynarodową sławę oraz masę pieniędzy dzięki swojej muzyce. Jednak już od dłuższego czasu Riri zajmuje się biznesem. Fenty Beauty okazała się mega hitem! Później doszła jeszcze marka bielizny i odzieży. I chociaż pandemia nieco spowolniła biznes gwiazdy, Rihanna robi kolejne kroki. Chodzi o produkty do włosów!

Nie samym zarabianiem człowiek żyje... Rihanna właśnie wydała blisko 14 milionów dolarów na nowy dom!

Rihanna kupiła posiadłość w Beverly Hills

Gwiazda postawiła na posiadłość zbudowaną w latach trzydziestych XX wieku. Dom z pięcioma sypialniami ma siedem łazienek. Znajduje się na zacisznej i bujnej ślepej uliczce w górach, co zapewnia prywatność.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Działka nowego domu Rihanny ma powierzchnię 21 958 stóp kwadratowych! Przestrzeń obejmuje centralny dziedziniec na świeżym powietrzu z tarasem, basenem, spa i wieloma miejscami na ognisko. Cena to 13,8 miliona dolarów!

Rihanna będzie miała wspaniałe sąsiadki. M.in. Mariah Carey, która od lat wynajmuje nieruchomość kilka domów dalej, a podczas pandemii COVID-19 w Beverly Hills zamieszkała także Madonna.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?