Rihanna MISTRZOWSKO odpowiedziała na złośliwy komentarz fanki! Riposta tygodnia?

2019-10-20 19:59 nk
Rihanna
Autor: Instagram.com/badgalriri

Rihanna właśnie udowodniła, że jest mistrzynią ciętej riposty! Gwiazda wrzuciła na Instagram filmik, w którym pokazuje fankom działanie swojego nowego kosmetyku, rozświetlającego skórę. Jedna z internautek wypomniała RiRi pewien mankament, widoczny w wideo. Barbadoska odszczekała się koncertowo, przy okazji pokazując mega dystans do siebie!

Rihanna jest jedną z naszych ulubionych gwiazd, bo choć jest mega sławna i utalentowana, niejednokrotnie udowadniała, że jest po prostu swojską dziewczyną - z dużym luzem, poczuciem humoru i bezpośrednim podejściem do ludzi. Ma też do siebie ogromny dystans, czego właśnie dowiodła po raz kolejny!

Rihanna mistrzem ciętej riposty

Większość gwiazd, gdyby ktoś skrytykował ich wygląd na ich własnym profilu w mediach społecznościowych, albo usunęłaby komentarz, albo pozostawiłaby go bez odpowiedzi. Względnie wystosowałaby pełną oburzenia odpowiedź. Ale nie RiRi! Ona pokazała klasę jednym krótkim zdaniem!

Kiedy Rihanna wrzuciła na Instagram filmik, w którym smaruje dekolt kosmetykiem rozświetlającym, jedna z internautek wypomniała jej błyszczące czoło. Piosenkarka była w bikini i nie miała na twarzy makijażu, co świadczyło o tym, że właśnie się opala, więc uwaga tego typu była zupełnie nie na miejscu. Mimo to RiRi wcale się nie obraziła. Po prostu... odgryzła się z gracją i klasą!

Twoje czoło błyszczy bardziej, niż moja przyszłość.

- napisała fanka na Instagramie pod filmikiem RiRi. Odpowiedź Rihanny na komentarz fanki była mistrzowska!

W takim razie wciąż jest dla ciebie nadzieja.

- napisała gwiazda.

NAJNOWSZE