Rihanna kupiła nowy dom. Niewiele gwiazd ma tak przytulne gniazdko! ZDJĘCIA

2021-04-21 7:36 mm
Rihanna ma nowy dom
Autor: GICA, WONG/Backgrid/East News, Movoto via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Rihanna nie marnuje czasu. Po awansie na listę najbogatszych kobiet świata gwiazda inwestuje w nieruchomości. Właśnie kupiła sobie nowy dom! To już kolejna jej posiadłość w Beverly Hills, ale nowy dom Rihanny mocno różni się od poprzednich nabytków. Mało który gwiazdorski dom jest tak przytulny, jak nowe gniazdko Riri. Zobaczcie sami!

Według specjalistów z Forbes majątek Rihanny wynosi obecnie aż 600 mln dolarów, co czyni ją jedną z najbogatszych kobiet świata i z pewnością jednym z nalepiej zarabiających amerykańskich artystów. Gwiazda z Barbadosu mocno wzbogaciła się w ostatnim czasie dzięki firmowanej przez siebie linii Fenty Beauty oraz marce Savage x Fenty. Po kilku mądrych decyzjach i podjęciu współpracy z LVMH pieniądze popłynęły szerokim strumieniem na konto Riri.

Piosenkarka nie ma jednak zamiaru przyglądać się zerom na koncie. Zamiast chować oszczędności w bankach, Riri inwestuje w nieruchomości. Właśnie kupiła kolejny dom! Po zakupie posiadłości na Florydzie ponownie sięgnęła po vipowską posiadłość w Beverly Hills.

Nowy, przepiękny dom Rihanny

33-letnia Barbadoska wydała właśnie 10 mln dolarów na nowy dom. Co ciekawe, posiadłość leży w sąsiedztwie poprzedniej nieruchomości, jaką kupiła w tej okolicy zaledwie 3 miesiące temu! Wówczas Riri zapłaciła za dom 13,8 mln dolarów.

Nowy dom Rihanny mocno różni się od większości gwiazdorskich posiadłości. Nie jest tak wielki, jak znane nam dobrze ze zdjęć domy sławnych VIP-ów. We wnętrzu domu znajdziemy mnóstwo drewnianych elementów, co na pewno dodaje pomieszczeniom ciepła i wrażenia przytulności. No i najważniejsza różnica: ogród wokół domu jest stosunkowo nieduży, ale za to wypełniony bogatą roślinnością. To jeden z najbardziej zazielenionych domów w Beverly Hills!

Nowy dom Rihanny został zbudowany pod koniec lat trzydziestych ubiegłego wieku. Posiadłość ma 4 sypialnie i tyle samo łazienek. To niewiele, jak na gwiazdorskie standardy, ale nie wielkość jest największą zaletą tego domu. Zresztą zobaczcie sami!

Jak myślicie - Rihanna zamieszka w swoim nowym gniazdku, czy może to tylko jej kolejna inwestycja?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.04.2021
NAJNOWSZE