Rihanna, Kiss It Better: Teledysk jest hot! Tak sexy video Rihanny jeszcze nie było!

2016-03-31 9:21
Rihanna Kiss It Better - nowe video Rihanny 2016
Autor: twitter.com/AntiUpdates Rihanna Kiss It Better - nowe video Rihanny 2016

Od 31 marca 2016 możemy podziwiać NOWE VIDEO RIHANNY! Teledysk do piosenki Kiss It Better dosłownie ocieka seksem! Sami zobaczcie!

Hasła na dziś? Rihanna - Kiss It Better! Gwarantujemy, że w samo południe 31.03.2016 nie będzie się mówić o niczym innym

Od 31 marca 2016 możemy podziwiać NOWE VIDEO RIHANNY! Teledysk do piosenki Kiss It Better dosłownie ocieka seksem! Sami zobaczcie!

RIHANNA - KISS IT BETTER: NOWE VIDEO RIHANNY TAK SEXY, JAK JESZCZE NIGDY DOTĄD!

Rihanna KissIt Better- oto kolejny singiel z płyty ANTi! Ale to nie koniec niespodzianek.31 marca 2016 roku Rihanna publikuje też nowe video! Będzie to teledysk do piosenki Kiss It Better!

>>Rihanna pozwoliła fanowi zaśpiewać. Jej mina mówi wszystko! ZOBACZCIE VIDEO z ANTi World Tour 2016!

Nowe video Riri jest naprawdę sexy, o czym mogliśmy przekonać się już po pierwszych fragmentach. A te ukazały się w sieci kilkanaście godzin przed oficjalną premierą video Kiss It Better.

Teraz wiemy to już na pewno, bo zgodnie z obietnicą w samo południe według amerykańskiego czasu ukazała się pełna wersja video Kiss It Better.

Zobaczcie!

Jak sami widzicie, nowe video Rihanny, Kiss It Better dosłownie ocieka seksem. Rihanna ma na koncie wiele odważnych teledysków, ale mamy wrażenie, że video Kiss It Better deklasuje poprzednie dokonania artystki :)

Dodajmy, że piosenka Kiss It Better to nie jedyny singiel Rihanny, który ukazuje się ostatniego dnia marca. Tak, nie przesłyszeliście się - Rihanna publikuje jednocześnie DWA NOWE SINGLE. Druga z promowanych piosenek to zapowiadany już wcześniej utwór Needed Me. A więc Rihanna kontynuujetzw. double single release - wydawanie dwóch singli jednego dnia, ulubiony patent promocyjny artystki.

>> Żarty na Prima Aprilis 2016. Kawały, które robi każdy!

Jak Wam się podobają sexy sceny z nowego video Kiss It Better? Rihanna nadal w formie, prawda?A może uważacie, że teledysk do piosenki Kiss It Better to przegięcie?

Rihanna Kiss It Better - nowe video Rihanny 2016
Autor: twitter.com/AntiUpdates Rihanna Kiss It Better - nowe video Rihanny 2016
Rihanna Kiss It Better - nowe video Rihanny z płyty ANTi
Autor: Roc Nation Rihanna Kiss It Better - nowe video Rihanny z płyty ANTi

NAJNOWSZE