Rihanna kibicuje na meczu krykieta! Nie rozpraszała zawodników? [ZDJĘCIA]

2019-07-02 9:15

Jeśli myśleliście dotąd, że krykiet to nudny sport dla snobów, powinniście koniecznie zobaczyć, z jak wielkimi emocjami rozgrywkę krykieta obserwowała ostatnio Rihanna! Gwiazda zasiadła w Anglii na trybunach z grupą znajomych i kibicowała niczym najwierniejsza fanka sportu. A walka toczyła się między Sri Lanką a Indiami... za kogo trzymała kciuki?

Kilka tygodni temu Rihanna ogłosiła swoim fanom, że od roku mieszka... w Anglii. Okazało się, że gwiazda od roku jest mieszkanką Londynu i dotąd udało jej się niezauważonej prowadzić życie przeciętnego Anglika. Nic więc dziwnego, że wokalistka została też fanką krykieta, który wywodzi się z Anglii i którego wprost uwielbiają mieszkańcy Wysp Brytyjskich.

Paparazzi przyłapali ostatnio Rihannę na meczu krykieta w Chester-le-Street. Jeśli dotąd krykiet kojarzył Wam się głównie z nadęciem i królową angielską, koniecznie powinniście zobaczyć, jak rozgrywkę ogląda Rihanna!

Rihanna na meczu krykieta

31-letnia Rihanna bawiła się na meczu krykieta w towarzystwie grupy znajomych. Gwiazda wyjątkowo mocno zaangażowała się w rozgrywkę między drużynami Sri Lanki i Indii Południowych - Rihanna głośno krzyczała, gestykulowała i cieszyła się z każdego runa, czyli krykietowego odpowiednika punktu.

Obecność Rihanny na trybunach mogła mieć jednak dla zawodników i złe strony... jak tu się skupić, jeśli z daleka obserwuje nas jedna z największych gwiazd i seksbomb na świecie? A RiRi nawet na meczu wygląda obłędnie!

Zobaczcie zdjęcia Rihanny z meczu krykieta!

>> Taylor Swift właśnie potwierdziła, że Justin Bieber zdradzał Selenę Gomez?! Wojna w toku!

Zobacz też:

NAJNOWSZE