Rihanna i Chris Brown znów się przyjaźnią! "Ona poradzi sobie sama!"

2018-11-27 14:39
Rihanna i Chris Brown na Grammy 2013
Autor: fot. Bulls Rihanna i Chris Brown na Grammy 2013

Gdy Chris Brown skomentował ostatnie zdjęcie Rihanny na Instagramie, fani nie mogli wyjść ze zdziwienia. Tymczasem okazuje się, że to nic dziwnego, skoro wokalistka i raper od dawna znów się przyjaźnią... czy to dobre posunięcie ze strony RiRi?

Historia Rihanny i Chrisa Browna doskonale znana jest na całym świecie. Muzycy byli parą między 2008 a 2009 roku, aż do wieczoru przed galą Grammy, kiedy to raper pobił wokalistkę przez imprezą. Gwiazda natychmiast zerwała z Brownem i wydawało się, że już do końca życia będzie czuła do niego odrazę.

Tymczasem ku zaskoczeniu fanów między 2012 a 2013 rokiem Rihanna znów spotykała się z Chrisem Brownem. Czy to możliwe, by po raz kolejny związali się teraz? Od dłuższego czasu między nimi znów wszystko się układa...

>> Chris Brown wraca do gry? Rihanna dostała od niego komplement pod fotką w bieliźnie

Rihanna i Chris Brown wrócili do siebie?

Gdy pod ostatnim zdjęciem w bieliźnie, które Rihanna zamieściła na Instagramie, Chris Brown zostawił uśmiechniętą emotkę, fani wokalistki wszczęli alarm. Wszyscy doskonale pamiętają bowiem, co raper zrobił gwieździe niecałe 10 lat temu. Tymczasem ona sama zamieściła na Insta Story wymowny fragment Biblii mówiący o pójściu do przodu. Obawi fanów potwierdzają informatorzy Us Weekly.

Chris i Rihanna nadal pozostają ze sobą w stałym kontakcie. Bardzo wspierają wzajemnie swoje projekty. Między nimi jest dużo historii. Rihanna zdaje sobie sprawę, że ludzie będą się martwić o jej przyjaźń z Chrisem, ale poradzi sobie sama.

- zdradza źródło.

To, że fani będą się martwić, to pewne. Myślicie, że Rihanna ma wobec Chrisa Browna jakieś poważne plany...?

NAJNOWSZE