Rihanna

i

Autor: Rex Features/East News

Gwiazdy

Rihanna i A$AP Rocky pierwszy raz pokazali drugiego syna. Rodzinna sesja rozczuliła fanów

2023-09-20 9:45

Klimatyczna sesja zdjęciowa pod osłoną nocy, to pierwsze publiczne wystąpienie sławnych rodziców z ich synami. Do tej pory para mocno chroniła swojej prywatności, a pierwsze dni po porodzie postanowiła spędzić ze sobą, z dala od medialnego zgiełku. Dopiero po niemal miesiącu Rihanna i A$AP Rocky zdecydowali się na oryginalne zdjęcia inspirowane ulicznymi kadrami nachalnych fotografów.

Artystka od kilku tygodni jest szczęśliwą mamą dwóch synów, którzy są jej oczkiem w głowie. Rihanna nie ukrywa tego, że macierzyństwo jest dla niej bardzo ważne, dlatego zdecydowała się nieco ograniczyć swoje występy na wielkich scenach. W tym roku fani mogli ją oglądać ją zaledwie w przerwie Super Bowl i na 95. gali wręczenia Oscarów. Jednak za każdym razem zrobiła niebywałe show, które wszyscy zapamiętają na długo. Szczególnie, że podczas pierwszego wydarzenia fani mogli zobaczyć ją po raz pierwszy po kilkuletniej przerwie. Barbadoska nie tylko zaśpiewała swoje największe hity, ale również niespodziewanie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Rihanna i A$AP Rocky, przez cały okres ciąży artystki, skrzętnie unikali jakichkolwiek pytań dotyczących malucha. Przyszli rodzice postanowili oddalić się od medialnego zgiełku i skupić na sobie. Para przez długi czas nie pokazywała drugiego synka, ale teraz zdecydowała się na wyjątkową sesję zdjęciową.

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Rihanna - synowie

Rihanna i ASAP Rocky związali się ze sobą w 2021 roku. Zakochani doczekali się dwójki dzieci. RZA Athelston Mayers przyszedł na świat w maju 2022. Z kolei drugi maluch pod koniec sierpnia 2023. Artystka i amerykański raper, podobnie jak rok temu, dawkowali fanom informacje dotyczące ich życia prywatnego chcąc jak najdłużej cieszyć się sobą. Jednak teraz para zdecydowała się na rodzinną sesję zdjęciową inspirowaną ulicznymi zdjęciami paparazzich. To mocne nawiązanie do tego, że gdyby rodzice nie zdecydowali się na pokazanie swoich pociech, paparazzi nie daliby im zapewne spokoju. Klimatyczne fotografie zostały wykonane pod osłoną nocy, co dodaje im tajemniczego klimatu. Zakochani podjęli się współpracy z uznanym fotografem mody Milesem Diggsem, znanym pod pseudonimem Diggzy, który był również autorem pierwszych ciążowych zdjęć Rihanny w 2022 roku. Z opisu możemy dowiedzieć się, że druga pociecha gwiazdorskiej pary otrzymała imię Riot Rose.