Rihanna nigdy nie była taka szczęśliwa! Ona i ASAP Rocky "zwariowali na swoim punkcie"

2021-08-13 13:05 kp
Rihanna i ASAP Rocky
Autor: Backgrid/East News

Rihanna po latach różnych mniej lub bardziej poważnych związków odkryła niezwykłą prawdę, że miłość rodzi się z przyjaźni. Gwiazda jest dziś dziewczyną ASAP Rocky'ego, z którym znała i przyjaźniła się od lat. Raper długo czekał na swoją szansę u boku pięknej Barbadoski, jednak było warto. Ich związek kwitnie!

Pod koniec poprzedniego roku Rihanna i ASAP Rocky oficjalnie stali się parą. Ich zejście się poprzedzały tygodnie spekulacji i... lata czekania ze strony rapera. ASAP Rocky nie ukrywa, że od dawna podkochiwał się w swojej koleżance, a fakt, że pozwoliła mu się do siebie zbliżyć, to dla niego najszczęśliwsze wydarzenie w życiu. Można więc spodziewać się, że muzyk rozpieszcza dziś ukochaną, jak tylko potrafi.

ASAP Rocky i Rihanna od czasu do czasu padają ofiarami paparazzich, którzy namierzą ich chociażby w drodze na kolację. Zakochani zdecydowanie jednak unikają epatowania swoim związkiem w sieci - to nie jest ten rodzaj pary, który codziennie dodaje na Instagram zakochane zdjęcia! Tych dwoje woli trzymać się z dala od mediów.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Rihanna i ASAP Rocky szczęśliwi

Na co dzień nie mamy więc szczególnego wglądu w to, jak układa się między nimi. Teraz jednak szczegóły relacji Rihanny i ASAP Rocky'ego zdradził informator serwisu People. Okazuje się, że wszystko idzie w doskonałym kierunku.

Ten romans ewoluował, odkąd najpierw byli przyjaciółmi. Oni już się znali i szanowali, a to właśnie od tego wyrosło. Uwielbiali się śmiać i bawić razem, zanim jeszcze się umawiali. Wszystko to tworzy teraz solidny związek.

- mówi informator, a drugi dodaje:

Szaleją za sobą. To długoterminowy związek.

Cieszycie się, że Rihanna znalazła szczęście w ramionach ASAP Rocky'ego?

NAJNOWSZE