To Kanye West nauczył Kim Kardashian pewności siebie. Ex żona go docenia

2021-08-12 20:30 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: Twitter/Sipa USA/East News, WOOT/Backgrid/East News

Kanye West i Kim Kardashian w oczach mediów już nie są małżeństwem. Chociaż rozwód jest dopiero w trakcie... Celebrytka robi jednak wszystko, by wydawało się, że rozstają się w przyjaźni. Kim Kardashian częściej wspomina teraz byłego męża niż przez ostatni rok! Wyznała, że to Kanye West nauczył ją pewności siebie.

Po wielu miesiącach kryzysu i plotek o rozstaniu okazało się, że faktycznie Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą. W ostatnich odcinkach Keeping Up With the Kardashians celebrytka wypłakiwała się siostrom. Mówiła, że czuje się jak "przegryw" z powodu rozpadu trzeciego małżeństwa.

Najwyraźniej czas leczy rany, bo teraz Kim Kardashian i Kanye West sprawiają wrażenie przyjaciół. Raper ponoć pomaga gwieździe przy rebrandingu jej firmy kosmetycznej -KKW Beauty. Kim Kardashian z kolei była na koncercie premierowym albumu Donda.

W najnowszym wywiadzie także zachwycała się byłym mężem.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Kim Kardashian: to Kanye West nauczył mnie pewności siebie

W najnowszym wywiadzie Kim Karashian wyznała, jak ważne jest „życie chwilą” i niedbanie o to, co myślą inni ludzie. Stwierdziła, że nauczył ją tego Kanye West.

Dotarłam do punktu – i być może będąc w związku z Kanye przez dekadę, czyli kimś, kto absolutnie nie dbał o czynnik sympatii ani o to, jak go postrzegano – tak długo, jak był wierny sobie, nauczyło mnie w najlepszy sposób bycia sobą i życiem chwilą.

W podcaście We Are Supported By… Kristen Bell Kim Kardashian wyznała, że już wie, że nie ma obowiązku zadowalać wszystkich.

Nie muszę zadowolić wszystkich, dopóki jestem sobą i dopóki robię to tak, jak chcę. Na przykład masz jedno życie i żyjesz nim dla siebie. To nauczyło mnie po prostu być bardziej pewną siebie i naprawdę nie dbać tak bardzo o to, co myślą inni.

Faktycznie, Kanye West nie dbał o to, co myślą inni. Pamiętacie największe dramy z jego udziałem?

NAJNOWSZE