Ricky Martin i jego mąż Jwan Yosef przywitali na świecie córkę!

2019-01-01 12:49
Ricky Martin i jego mąż Jwan Yosef
Autor: SplashNews.com/EAST NEWS

Ricky Martin znów został ojcem! Tuż przed północą, w sylwestra 2018/2019 piosenkarz i jego mąż Jwan Yosef poinformowali o przyjściu na świat swojej pociechy. To dziewczynka!

Fani Ricky Martina mają podwójny powód do świętowania. Ich idol znów został ojcem!

Tuż przed Nowym Rokiem piosenkarz i jego mąż podzielili się z fanami wiadomością, że na świat przyszło maleństwo, które będą wspólnie wychowywać.

RICKI MARTIN ZOSTAŁ TATĄ PO RAZ TRZECI

Ricky Martin to doświadczony tata - piosenkarz miał już wcześniej dwójkę dzieci. Jego trzecia pociecha przyszła na świat krótko przed końcem 2018 roku - informacją o narodzinach dziecka Ricky Martin i jego mąż pochwalili się zaledwie pół godziny przed północą!

Ricky Martin i Jwan Yosef zamieścili w sieci pierwsze zdjęcie dziecka. 

Z radością ogłaszamy, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej dziewczynki, Lucii Martin-Yosef. To był wyjątkowy czas dla nas i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zabierze nas to cudowne dziecko. Jej piękni bracia, oraz ja i Jwan zakochaliśmy się w Lucii ❤

- napisał na Instagramie dumny tata, Ricky Martin.

Ricky Martin i Jwan Yosef wychowują już dwójkę dzieci. Piosenkarz i jego mąż mają bliźniaków - Matteo i Valentino. W sierpniu 2008 roku artyście i jego partnerowi urodziła surogatka.

Ricky i Jwan pobrali się w 2018 roku.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE