Renee Zellweger znów jako Bridget Jones? "To wielka przyjemność!"

2020-01-20 15:27 kp
Renee Zellweger jako Bridget Jones
Autor: Invision/Invision/East News; Universal/Courtesy Everett Collection

Fani Renee Zellweger, zapytani o ich ulubione wcielenie aktorki, w znakomitej większości odpowiedzieliby: Bridget Jones. Przygody walczącej z nadwagą i poszukującej prawdziwej miłości 30-latki to dziś już kultowa produkcja, którą niektórzy z fanów widzieli już po kilkanaście razy! A czy jest szansa, że Renee znów stanie się Bridget? Jej odpowiedź jest bardzo obiecująca!

Renee Zellweger zdradziła, czy to możliwe, by po raz czwarty wcieliła się w rolę sympatycznej Bridget Jones! Przypomnijmy, że aktorka zagrała ją po raz ostatni w 2016 roku, kiedy wystąpiła u boku Colina Firtha i Patricka Dempseya w Bridget Jones 3. Powrót do historii uroczej Bridget okazał się wielkim sukcesem, zatem nic dziwnego, że fani liczą na więcej.

Renee Zellweger była w doskonałym humorze podczas niedzielnej gali SAG Awards 2020, gdzie zdobyła statuetkę za swoją rolę w filmie Judy. Korzystając z okazji, dziennikarze zapytali więc ją, jaka jest szansa, że znów zobaczymy ją w roli Bridget Jones.

Renee Zellweger znów jako Bridget Jones?

Odpowiedź Renee Zellweger jest bardzo obiecująca.

To byłaby zabawa. Wiem, że ludzie są bojaźliwi. Ja nie jestem. Obiecuję, że nie jestem. Po prostu nie wiem. Po prostu, to pytanie do Helen [Fielding, aktorki książek - red.], ale mam nadzieję, że będzie chciała. Wiem, że napisała książkę, więc może. Zawsze jestem ostatnią, która się dowiaduje. Mają już zbudowany plan zdjęciowy i wtedy do mnie dzwonią: "Co o tym myślisz?". To zabawa. To bardzo dużo zabawy. Chciałabym znów ją odwiedzić. Kocham ją. Myślę, że jest taka zabawna! Jest najlepsza.

- powiedziała aktorka.

Brzmi całkiem nieźle, prawda? Chcielibyście znów zobaczyć Bridget Jones w kinie?

NAJNOWSZE