Miley Cyrus przebrała się za Dolly Parton! Wygląda oszałamiająco - co za biust!

2020-01-20 14:38 kp
Miley Cyrus jako Dolly Parton
Autor: Instagram/ Miley Cyrus; Rex Features/East News

Miley Cyrus już wiele razy udowodniła, że jest prawdziwą mistrzynią metamorfoz. Wokalistka uwielbia najróżniejsze sceniczne przebrania - każdy z jej fanów doskonale pamięta jej odważne kreacje z koncertów. Tym razem Miley Cyrus przebrała się z wyjątkowego powodu - z okazji urodzin jej ciotki, Dolly Parton!

Gdy w 2007 roku Miley Cyrus wydała swój pierwszy studyjny album, niewiele osób wiedziało, że związek Miley Cyrus z muzyką wykraczał daleko poza występy w Hannah Montana i ojca-specjalistę od muzyki country. Prawdziwą muzyczną "dobrą wróżką" Miley Cyrus od początku jest bowiem Dolly Parton - prawdziwa legenda i jej matka chrzestna.

Gdy Miley Cyrus przyszła na świat, Billy Ray Cyrus od lat przyjaźnił się z Dolly Parton. I dziś wiemy już, że rodzice piosenkarki nie mogli wybrać na jej matkę chrzestną nikogo lepszego! Miley i Dolly są najlepszymi przyjaciółkami. Legendarna gwiazda zawsze wspierała młodą piosenkarkę w jej zawodowych wyborach i broniła ją, gdy inni atakowali za kontrowersyjne zachowania i skandalizujące teksty piosenek.

Miley Cyrus jako Dolly Parton

Nie dziwi więc, że w dniu 74. urodzin Dolly Parton Miley Cyrus nie zapomniała o swojej ciotce. Piosenkarka przypomniała na Instagramie, jak w 2017 roku przebrana za Dolly wystąpiła z Jimmym Fallonem w jego programie - wokalistka i prowadzący odtworzyli wtedy występ Dolly Parton z Kennym Rogersem z 1983 roku.

Miley Cyrus pokazała teraz, jak wyglądała za kulisami show - efekt był oszałamiający!

NAJNOWSZE