REKIN ZAATAKOWAŁ SURFERA! Jest nowe video! Jakim cudem surfer przeżył atak rekina?!

2015-07-20 12:39
Rekin zaatakował surfera
Autor: instagram.com/floresjeremy Rekin zaatakował surfera

Rekin zaatakował surfera, a wszystko nagrały kamery stacji telewizyjnych, filmujących oficjalne zawody! Surfer cudem przeżył atak rekina. Ucierpiała tylko jego deska! Zobaczcie dramatyczny film, na którym widać, jak rekin atakuje surfera, a ten w szoku broni się kopniakami!

Rekin zaatakował surfera, a wszystko nagrały kamery stacji telewizyjnych, filmujących oficjalne zawody J Bay Open! Surfer cudem przeżył atak rekina. Ucierpiała tylko jego deska! Zobaczcie dramatyczny film, na którym widać, jak rekin atakuje surfera, a ten w szoku broni się kopniakami!

Surfer, którego zaatakował rekin, toMick Fanning, 34-letni zawodnik z Penrith a Australii.

Film, na którym widać, jak rekin atakuje surfera, opublikowali także organizatorzy zawodówJ Bay Open:

Zaatakowany przez rekina surfer chwilę po zdarzeniu udzielił krótkiegowywiadu. Jak widać, wciąż nie mógł się otrząsnąć po dramatycznym zdarzeniu:

Pro surfer and 3x world champ Mick Fanning fought off a great white shark during the #JBayOpen final and somehow walked...Posted by Network A on 19 lipca 2015

Dobrze, że surfer nie trafił na Rekina CycojadaTa bestia nikogo nie wypuści żywcem, choć chrapkę ma szczególnie na śliczne i dobrze wyposażone blondynki...

Carter Reynolds wydał oświadczenie! Przyznaje, że pokazał penisa! “Ludzie robią takie rzeczy!”

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz: ślub za nimi? AKTUALIZACJA!! [ZDJĘCIA]

NAJNOWSZE