Rebel Wilson zakończyła metamorfozę! Osiągnęła docelową wagę miesiąc wcześniej

2020-11-29 18:06 es
Rebel Wilson
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

2020 rok to dla wielu fatalny czas. Przez światową pandemię mnóstwo osób straciło zdrowie i życie. Jednak są ludzie, którzy w tym kiepskim roku osiągnęli swoje cele. Rebel Wilson chyba jako jedyna na świecie nie porzuciła noworocznego postanowienia i dziś z dumą ogłasza, że osiągnęła docelową wagę, jeszcze przed czasem!

Podczas gdy większość ludzi ocenia 2020 rok jako beznadziejny, to Rebel Wilson pewnie ocenia go zupełnie inaczej. Znana z komedii aktorka postanowiła, że zawalczy o swoje zdrowie. W styczniu zabrała się za odchudzanie. Podczas gdy większość z nas porzuca diety wraz z końcem stycznia, Rebel Wilson w swojej wytrwała. Aktorka ciężko pracowała i oto są efekty!

Rebel Wilson osiągnęła docelową wagę

Ostatni rok wytężonej pracy Rebel Wilson może być inspiracją dla wielu osób. Aktorka się zawzięła i zawalczyła o swoje zdrowie.

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

Rebel Wilson pod opieką fachowców przeszła na dietę i zaczęła więcej ćwiczyć. Swoją drogę do nowej, zdrowej sylwetki relacjonowała na instagramie. Właśnie tam Rebel Wilson ogłosiła sukces!

Osiągnęłam swój cel, mając jeszcze jeden miesiąc! Chociaż nie chodzi o liczbę na wadze, ale o bycie zdrową. Potrzebowałem namacalnego pomiaru, który miałabym jako cel i było to 75 kg.

Pisała na instagramie Rebel Wilson.

Gwiazda na dowód swoich słów wrzuciła zdjęcie wagi. I faktycznie ta pokazała 74,6.

Rebel Wilson zasłużyła na wielkie brawa!

NAJNOWSZE