Rebel Wilson schudła, by zajść w ciążę? Lekarz był bezlitosny!

2021-07-29 15:00 AM
Rebel Wilson
Autor: SplashNews.com/East News

Dla Rebel Wilson rok 2020 był rokiem wielkich zmian. Aktorka schudła ponad 30 kg. Wiele osób zachodziło w głowę, skąd u niej chęć zmian. Teraz wiele wskazuje na to, że gwiazda od dawna planuje powiększenie rodziny.

Metamorfoza Rebel Wilson zachwyciła świat. Aktorce udało się w ciągu roku zrzucić ponad 30 kg! Rebel nie spoczęła na laurach i nadal utrzymuje formę. Niektórzy fani są zdania, że ich idolka wciąż traci na wadze.

Na temat tego, co skłoniło ją do zmiany nawyków żywieniowych i zrzuceniu kilogramów nigdy nie mówiła, aż do teraz. Gwiazda szczegółowo opowiedziała, jak wyglądała wizyta u lekarza, który mocno przemówił jej do rozumu.

Podczas jednej z wizyt, lekarz stanowczo poinformował ją, że jeśli w przyszłości marzy o posiadaniu potomka, musi schudnąć! Te słowa nie tylko mocno utkwiły w jej pamięci, ale także sprawiły, że jak sama przyznaje, obraziła się na lekarza.

Kiedy przechodziłam i analizowałam kwestie związane z płodnością, lekarz powiedział: cóż, twoje szansę byłyby znacznie większe, gdybyś była zdrowa. Byłam trochę urażona. Myślałam, że mimo tego, że jestem większa, to jestem całkowicie zdrowa. Chodziło mu o większe szanse na zamrożenie jajeczek i posiadanie ich w lepszej jakości.

Teraz, kiedy o tym wiem, czasami jest mi trochę smutno, że nie zrobiłam tego wcześniej. Może powinnam spróbować, gdy miałam 30 lat a nie 40. Ale podróż każdego jest inna i nie jest to wyścig ani zawody.

- wspominała słowa lekarza aktorka.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE