Rafał Szatan też wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 10! Będzie lepszy niż jego żona?

2019-07-19 14:31
Rafał Szatan
Autor: WBF

Gdy w sieci pojawiły się pierwsze plotki na temat udziału Barbary Kurdej-Szatan, fani aktorki natychmiast zaczęli plotkować na temat możliwego udziału w show również jej męża - Rafała Szatana. Teraz Polsat potwierdził te domysły i dziś jest już pewne - Rafał Szatan wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 10. Które z nich poradzi sobie lepiej na parkiecie?

Taniec z gwiazdami 10 już dziś zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dopiero co Polsat potwierdził udział w show ulubienicy widzów - Barbary Kurdej-Szatan, a już dodał kolejną, świetną wiadomość! W programie zobaczymy również jej męża, Rafała Szatana...

Tym samym Polsat sięgnął po pomysł, który świetnie sprawdził się w przypadku poprzedniej edycji, w której wystąpili Beata Tadla i Jarosław Kret. I choć z powodów prywatnych tuż przed startem programu para rozstała się, widzowie z zapartym tchem śledzili ich rywalizację. W przypadku Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana nie przewidujemy oczywiście żadnego rozstania ;) Tym bardziej czeka nas i ich samych świetna zabawa.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w Tańcu z Gwiazdami 10

Informacja o uczestnictwie Rafała Szatana w Tańcu z Gwiazdami 10 pojawiła się już na oficjalnym profilu programu na Facebooku. Czy poradzi sobie na parkiecie lepiej od swojej żony? Nie ma wątpliwości, że rywalizacja między nimi będzie bardzo zacięta - oboje są bowiem utalentowani muzycznie, co potwierdzali podczas licznych koncertów ze swoim udziałem.

>> Taniec z Gwiazdami 10 - uczestnicy. Barbara Kurdej-Szatan na parkiecie! Z kim zatańczy?

Fani już teraz zastanawiają się oczywiście, z kim Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w Tańcu z Gwiazdami 10 zatańczą. Czy ponownie do walki zostanie zaangażowane małżeństwo Janka Klimenta i Lenki Klimentowej? W takiej sytuacji naprawdę nie wiemy, czy bardziej będziemy zazdrościć partnera Barbarze czy Rafałowi ;)

Dodajmy, że Rafał Szatan gra u boku żony w serialu M jak Miłość, a w ubiegłej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zajął drugie miejsce.

Komu będziecie kibicować?

NAJNOWSZE