Rafał Szatan musi przejść operację! Co się stało mężowi Basi Kurdej-Szatan?

2022-01-27 23:35 RD
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Autor: WBF Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - czy powiększy się im rodzina?

Rafał Szatan musi przejść operację. Artysta poinformował w mediach społecznościowych, że szykuje się do poważnego zabiegu. Co się stało mężowi Basi Kurdej-Szatan? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Rafał Szatan jest bardzo utalentowanym artystą. Występuje on na deskach wielu teatrów. Wielokrotnie można było też usłyszeć, że jest uzdolniony muzycznie. Występował na niejednej scenie. Śpiewał również ze swoją żoną, Basią Kurdej-Szatan podczas pandemicznych transmisji na żywo w mediach społecznościowych. 

Aktor i muzyk ma sporą rzeszę fanów w sieci. Tylko jego instagramowy profil śledzi grubo ponad 100 tysięcy osób. I to właśnie tam Rafał poinformował o poważnej operacji, którą przejdzie w najbliższych dniach. 

Miała być forma życia, jest forma przedoperacyjna… hmm no cóż, tak bywa…

Jutro wyjazd do Poznania, w piątek kładę się na stół operacyjny, a potem walka rehabilitacyjna o powrót do pełnej sprawności z @dominika_chruscielewska ! To będzie ciężki czas… cholera… :/

No nic, ide spać… dobrej nocy Kochani !!

napisał dodając zdjęcie bez koszulki. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

A co tak naprawdę stało się Rafałowi? Dlaczego operacja jest potrzebna? Aktor opowiedział o szczegółach dziennikarzom Plejady. 

W drugim akcie, w jednej ze scen zbiegam w ciemności w kulisy, żeby od razu pojawić się w kolejnej scenie. Jestem w tym spektaklu praktycznie non stop na scenie i niestety, w pośpiechu, w tej ciemności wpadłem w stelaż scenografii przygotowanej do następnej sceny. W ferworze chciałem od razu pobiec, żeby grać dalej, obróciłem się gwałtownie, ale kolano i stopa zostały… i cały staw się rozsypał. To dość poważna operacja kolana, bo rozsypało się całkowicie, wiec na jakiś czas będę musiał przerwać granie na scenie musicalowej. Czeka mnie około sześć tygodni leżenia i chodzenia tylko o kulach, a potem walka i powrót do chodzenia i jakiejś sprawności, a dopiero później powoli do pracy w teatrze

powiedział.

Cała redakcja Hotploty trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE