Rafał Maserak z miesięcznym synkiem na słodkim FOTO! "Staram się cieszyć małymi rzeczami"

2020-04-07 23:06 nk
Rafał Maserak
Autor: WBF

Rafał Maserak miesiąc temu został tatą. Choć jego pierwsze chwile w roli taty zbiegły się w czasie z ogłoszeniem w Polsce stanu epidemii, tancerz stara się myśleć pozytywnie i czerpać z ojcostwa wiele radości. Maser pokazał fanom nowe zdjęcie z synkiem. Jest słodkie!

Rafał Maserak został niedawno tatą. Narodziny syna tancerz potwierdził podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, która odbyła się tego samego dnia, którego narzeczona tancerza urodziła dziecko. Maleństwo przyszło na świat na początku marca 2020.

Niestety, w międzyczasie sytuacja w Polsce diametralnie się zmieniła. Po 2. odcinku Taniec z Gwiazdami 11 został zawieszony do jesieni, a w całym kraju wprowadzono stan epidemii. Nowe przepisy zabraniają wychodzenia z domu bez wyraźnej konieczności. To na pewno nie jest łatwy moment dla świeżo upieczonych rodziców...

Maserak świętuje miesiąc synka

Rafał Maserak stara się jednak nie tracić optymizmu w tych trudnych czasach. Zwłaszcza, że za nim jeden z pierwszych ważnych kamieni milowych - jego synek własnie skończył miesiąc!

Sytuacja nie jest dla nikogo łatwa, dużo osób martwi się o swoją przyszłość i to co będzie gdy to wszystko się skończy ... też mam to z tylu głowy ale staram się cieszyć małymi rzeczami! Mój synek skończył wczoraj miesiąc 💙🧸🙏 jestem w szoku jak szybko się zmienia! Trzymajcie się ciepło!

- napisał Maser na Instagramie i pokazał nowe słodkie zdjęcie z malutkim Leo. Miód na serce fanów!

Szkoda, że Rafał nie pokazuje twarzy synka?

Hotplota 7 IV

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE