Gabriel Seweryn i Rafał Grabias

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Gabriel Seweryn był partnerem Rafała Grabiasa.

Gwiazdy

Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. Kiedyś byli parą

2023-11-29 9:49

Rafał Grabias to postać znana widzom popularnego reality show "Królowe życia". Kilka lat temu był w związku z innym uczestnikiem tego programu - Gabrielem Sewerynem. 28 listopada 2023 roku media poinformowały o śmierci projektanta mody z Głogowa. Jego były ukochany postanowił go pożegnać. Na jego Instagramie pojawił się post.

Śmierć Gabriela Seweryna była zaskoczeniem dla wszystkich. Niespodziewanie 28.11.2023 pojawił się komunikat, że 56-letni gwiazdor programu "Królowe życia" nie żyje. Zmarł w głogowskim Szpitalu Specjalistycznym, co potwierdziła rzecznik prasowa placówki. Mężczyzna zaledwie kilka godzin wcześniej zgłosił się na SOR z bólem w klatce piersiowej. - Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. [...] Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - powiedziała Eva Todorov w rozmowie z glogow.naszemiasto.pl. Na informację o śmierci Seweryna zareagował jego były partner Rafał Grabias.

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Rafał Grabias żegna byłego partnera

Kilka godzin po potwierdzeniu śmierci Gabriela Seweryna jego były ukochany Rafał Grabias postanowił publicznie go pożegnać. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie projektanta mody. "Żegnaj" - czytamy w opisie. "Panie Rafale, szacun za ten post. Wiadomości bardzo smutna i bardzo niespodziewana. Wyrazy współczucia, "Mam nadzieję, że się trzymasz" - czytamy w komentarzach.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias - historia związku

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias byli parą przez ponad 20 lat. Przygodę z programem "Królowe życia" zaczęli razem. Ich wspólna historia nie zakończyła się jednak happy endem. W 2021 roku Grabias udzielił wywiadu, w którym zdradził, że czuł się jak "bita żona".