Radosław Majdan zaprasza kolegów na PĘPKOWE! „Powoli szykujcie formę” [FOTO]

2020-05-30 16:38 DR
Radosław Majdan zaprasza kumpli na pępkowe
Autor: Instagram / Radosław Majdan Radosław Majdan zaprasza kumpli na pępkowe

Na profilu Radosława Majdana na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które u fanów wywołało ogromne emocje. Były piłkarz zaprasza swoich kolegów na pępkowe. Czy to oznacza, że Małgorzata Rozenek-Majdan trafiła już na porodówkę? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Na ten moment wiele osób czeka w napięciu. Oczywiście najbardziej przyszli rodzice, ale fani bardzo ich wspierają. Na świat niedługo przyjdzie pierwsze wspólne dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Gwiazda telewizji TVN w mediach społecznościowych bardzo chętnie chwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem. Biorąc jednak pod uwagę to, że termin porodu zbliża się coraz większymi krokami, fani czekają na najświeższe informacje z życia Majdanów.

Aż tu nagle Radosław podgrzewa atmosferę. Były piłkarz na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym widać jego w towarzystwie kolegów. W tym gronie jest między innymi Antek Królikowski.

Panowie, powoli szykujcie formę 😜🥃💪#friends (to dotyczy również, nieobecnych na zdjęciu)😂😂😂

W taki sposób Radosław Majdan zaprosił kumpli na pępkowe, czyli świętowanie narodzin dziecka. Na to zaproszenie odpowiedział chociażby Antek Królikowski, który napisał, że czeka na telefon od Radka. A fani momentalnie zaczęli podejrzewać, że ma to związek ze stanem Małgorzaty. Wiele osób twierdzi, że z pewnością jest już ona na porodówce. Tego jednak jeszcze póki co nie wiadomo…

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE