Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Radosław Majdan pochwalił się prezentem urodzinowym. "Ostatni raz 4 z przodu"

2021-05-11 14:32

Radosław Majdan obchodził wyjątkowe urodziny! Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan ostatni raz w życiu świętował "czwórkę" z przodu. Wiek piłkarza niechybnie zbliża się do pięćdziesiątki, ale Radosław Majdan najwyraźniej nie ma z tym żadnego problemu. Na Instagramie pojawił się post, w którym były bramkarz Pogoni i Wisły chwali się urodzinowym prezentem i dziękuje wszystkim bliskim oraz fanom za życzenia.

Ostatnie urodziny w kolejnych dekadach życia to dla wielu osób bardzo stresujący moment. 19, 29, 39 latek w metryce potrafi zdołować niejednego twardziela. Ale na szczęście Radosław Majdan nie należy do osób, które specjalnie przejmują się upływającym czasem.

Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan 10 maja świętował swoje ostatnie czterdzieste urodziny. Jak czuje się po skończeniu 49 lat? Wygląda na to, że humor nadal mu dopisuje i o kryzysie wieku średniego raczej nie ma mowy.

Ostatnia czterdziestka Radka Majdana

Na Instagramie Radosława Majdana pojawił się post, w którym były piłkarz podziękował fanom i przyjaciołom za życzenia urodzinowe. Mąż Małgosi Rozenek pochwalił się także prezentem: butelką popularnej whisky z okolicznościową etykietą z imieniem "Radzio".

Ostatni raz 4 z przodu ? dziękuje za wszystkie fantastyczne życzenia urodzinowe ?#49

- napisał Radosław Majdan w urodzinowym poście.

Wiek gwiazd: W którym roku urodziły się TE gwiazdy?

Pytanie 1 z 9
Jennifer Lopez

Życzenia mężowi złożyła także Małgorzata Rozenek-Majdan.

- napisała celebrytka na swoim Instagramie dołączając fotkę uradowanego solenizanta.

Dołączamy się do życzeń - wszystkiego najlepszego!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Król ma dziś urodziny ??? ostatnie z czwórką z przodu ???‍♀️ tyle się w tym czasie wydarzyło ?✌️ a jeszcze więcej przed nami ?‍♀️ @r_majdan KOCHAM CIĘ ❤️❤️❤️