Radosław Majdan już planuje przyszłość Henryka? "Zapiszę go na lekcje gitary"!

2020-07-20 20:54 nk
Radosław Majdan
Autor: WBF

Choć mały Henio Majdan ma zaledwie miesiąc, jego tata już uważnie mu się przygląda i snuje plany na przyszłość! Radosław Majdan przekonuje, że jego synek ma dłonie bramkarza albo gitarzysty! I nie zamierza zmarnować tego potencjału Henryka!

Małgorzata Rozenek-Majdan trzecie dziecko urodziła 10 czerwca 2020. Na świat przyszedł kolejny synek celebrytki. Gwiazda TVN i jej mąż nadali mu imię Henryk.

Świeżo upieczeni rodzice pochwalili się niedawno w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami z okresu niemowlęcego. Trudno nie zauważyć uderzającego podobieństwa Henia do małego Radka Majdana!

Radosław Majdan planuje przyszłość syna?!

Okazuje się, że Henryczek jest podobny do taty nie tylko z twarzy, ale i... dłoni! Ten fakt nie uszedł uwadze Radosława Majdana.

Małgosia żartowała ze mnie, że jak patrzyłem na jego dłonie, mówiłem: "Patrz, ma szeroki rozstaw palców, to dłonie bramkarza, ewentualnie gitarzysty", więc na wszelki wypadek zapiszę go na lekcje gitary, jak będzie młodym chłopcem.

- wyznał Radek Majdan w programie Onet Rano, po czym dodał:

Ale to jest wszystko półżartem, każdy z nas zdaje sobie sprawę, że najważniejsze, by robić w życiu to, co się lubi. Mój syn jest dopiero dzidziusiem, a zastanawiając się, co będzie z nim za parę lat, to mam nadzieję, że odnajdzie swoją pasję i będzie szczęśliwym człowiekiem

Myślicie, że Henio Majdan pójdzie w ślady taty?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Papa bear 🐻 baby bear 🐻💙 Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)
Hotplota.pl: Dlaczego Ellie Goulding nie mieszka z mężem?; Drake poleciał do Rihanny?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE