Quavo w Narcos: Meksyk 2. Kogo zagrał? Rozpoznaliście go? [WIDEO]

2020-02-15 8:00 kp
Quavo w Narcos: Meksyk 2
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News; Instagram/ Quavo

Narcos: Meksyk 2 trafił już na Netflixa. Poza Diego Luną, który znów wcielił się w rolę bossa kartelu narkotykowego Miguela Ángela Félixa Gallardo, w serialu możemy zobaczyć gwiazdora z zupełnie innej bajki. To Quavo z grupy Migos! Kogo zagrał w Narcos: Meksyk 2? Raper nie kryje swojej dumy z roli w produkcji Netflixa.

Na premierę Narcos: Meksyk 2 z niecierpliwością czekali nie tylko fani serialu Netflixa, ale i Quavo. Ku zaskoczeniu wszystkich, raper wystąpił w jednym z odcinków serialu i - co nie dziwi - teraz z dumą chwali się tym w sieci!

Quavo jest w ostatnim czasie mocno zapracowany i ma powody do zadowolenia - krótko przed premierą nowego Narcosa okazało się, że raper zaśpiewał na nowej płycie Justina Biebera w kawałku Intentions!

>> Justin Bieber: cała płyta Changes mówi o Hailey Bieber! To wielkie wyznanie miłosne

Narcos: Meksyk 2 trafił na Netflixa 13 lutego. To drugi sezon opowieści o kartelu narkotykowym z Guadalajary i jego szefie, Félixie Gallardo zwanym El Padrino - jednym z największych przestępców narkotykowych lat 80. W jakiej roli Quavo wystąpił w Narcos: Meksyk 2?

Quavo w Narcos: Meksyk 2

Członek grupy Migos wystąpił w 2 odcinku Narcos: Meksyk 2 o tytule Alea Iacta Est w roli dilera narkotykowego z Los Angeles, który przyjeżdża do Tijuany, by pokazać rodzinie Arellano Félixa nowy produkt - w jednej ze scen bohater Quavo pokazuje dilerom, jak wytwarza się crack. Postać wspomina też Tony'ego Montanę, czyli bohatera Ala Pacino z Człowieka z blizną.

Co ciekawe, poza Quavo w Narcos: Meksyk 2 mieli wystąpić też jego kumple z Migos - Offset and Takeoff. Jak donosi jednak EW, raperzy nie pojawili się na planie w wyznaczonym dniu.

>> Billie Eilish: No Time To Die w sieci! Fani: "Tak brzmi niebo"

Swoimi scenami w Narcos: Meksyk 2 Quavo pochwalił się na Instagramie. Zobaczcie, jak mu poszło!

NAJNOWSZE