Przyjaciółka Kaitlynn Carter o jej romansie z Miley Cyrus: "Byłam w szoku!"

2019-09-10 12:57 kp
Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: NO CREDIT/Jbm Photos/East News

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zszokowały swoim romansem nie Liama Hemswortha, Brody'ego Jennera i fanów z całego świata. Kierunek, w jakim poszła znajomość wokalistki i celebrytki zdziwił nawet ich dobrą przyjaciółkę! Wygląda na to, że to był nagły wybuch namiętności - co jednak najważniejsze, wciąż trwa!

Romans Miley Cyrus i Kaitlynn Carter trwa w najlepsze. Dziewczyny po raz pierwszy pokazały się razem w wyjątkowo oryginalnym momencie - w dzień oficjalnego komunikatu o rozstaniu Miley z Liamem Hemsworthem. Zamiast opłakiwać rozpad małżeństwa, gwiazda natychmiast wyjechała z koleżanką do Włoch, gdzie paparazzi zrobili im zdjęcia podczas gorących pocałunków.

Fotki te sprowokowały Liama Hemswortha - który był skłonny walczyć o małżeństwo - do szybkiego złożenia pozwu o rozwód i wyjazdu do Australii. Miley i Kaitlynn zdążyły tymczasem wrócić do Los Angeles i razem zamieszkać.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter były niespodzianką dla wszystkich

Okazuje się, że związek Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zdziwił nawet ich najbliższych znajomych. Celebrytki znały się wcześniej i często spędzały czas we czworo ze swoimi facetami - Liamem Hemsworthem i Brody Jennerem.

Też kocham Miley Cyrus, więc to, że są razem, jest wspaniałe. Byłam w szoku, bo byłam fanką związku Miley i Liama. To była ekscytująca plotka, te zdjęcia się pojawiły i wszyscy mówili tylko o tym.

- tak o związku Miley i Kaitlynn powiedziała w rozmowie z HollywoodLife.com ich dobra przyjaciółka, Audrina Patridge.

Wygląda więc na to, że Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zadziwiły absolutnie wszystkich i wbrew plotkom, według których wokalistka miała zdradzać z nią wcześniej męża, nie było między nimi przed jej rozstaniem z Liamem tego typu relacji.

>> Miley Cyrus wydała oświadczenie! "Nie zdradzałam Liama!"

NAJNOWSZE