Friends The Reunion

i

Autor: Youtube/ HBO Max

"Przyjaciele: Spotkanie po latach". Hit czy kit? Są pierwsze recenzje!

2021-05-27 10:04

27 maja w HBO miał miejsce wielki powrót Przyjaciół. Zapowiadany od dawna odcinek specjalny wreszcie trafił do widzów. Jak wypadł epizod "Przyjaciele: Spotkanie po latach"? W sieci pojawiły się pierwsze recenzje "Friends Reunion". W wielu przypadkach są bardzo pozytywne. Ale są też głosy, że powrót Przyjaciół jest rozczarowaniem.

Fani czekali 17 długich lat na powrót Przyjaciół. 27 maja 2021 roku sieć HBO pokazała odcinek specjalny serialu, zatytułowany "Przyjaciele: spotkanie po latach" (oryg. "Friends Reunion")

Jak powrót Przyjaciół odebrali fani?

Spotkanie Przyjaciół 27 lat po premierze

Uprzedźmy od razu: powrót serialu "Przyjaciele" to raczej seria wspomnień, a nie dokręcona fabuła najpopularniejszej produkcji telewizyjnej świata. W odcinku specjalnym "Friends" obserwujemy autentyczne spotkanie szóstki aktorów na planie show. W odcinku specjalnym nie brakuje zabawnych wspomnień i anegdot, ale także wielu wzruszeń. Fanom w większości uczuciowy roller coaster przypadł do gustu, ale nie brakuje też głosów, że powrót Przyjaciół jest zbyt nostalgiczny, albo wręcz smutny.

Przeglądając pierwsze recenzje powrotu Przyjaciół i reakcje fanów, którzy mieli już okazję obejrzeć odcinek specjalny, w większości widzimy zachwyty. Nic dziwnego, bo przecież fani zdążyli się już mocno stęsknić za Moniką, Rachel, Phoebe, Rossem, Chandlerem i Joeyem. Zresztą grający ich aktorzy chyba też mocno się za sobą stęsknili. Odcinek specjalny to autentyczne "spotkanie po latach", bo wcześniej nie udało się zebrać przed kamerami całej szóstki gwiazd kultowego serialu. 

I pod tym względem powrót Przyjaciół na pewno mocno punktuje, bo jest bardzo autentyczny. Rozczarowani mogą być za to ci spośród fanów, którzy spodziewali się nowych gagów, a zamiast tego po 17 latach zobaczyli serię wzruszeń. 

Ale to nie oznacza, że brakowało zabawnych momentów i anegdot zza kulis. W odcinku specjalnym "Friends: Reunion" dowiadujemy się na przykład, że Courtney Cox miała na planie ściągi z tekstami Moniki - zapisywała sobie fragmenty scenariusza na stole i w zlewie! No i teraz będziemy musieli obejrzeć ponownie 10 sezonów "Przyjaciół", żeby sprawdzić, jak często Courtney używała pochowanych podpowiedzi... XD

A jak powrót Przyjaciół odebrali fani? Zajrzyjmy na Twittera, gdzie tuż po premierze posypały się wrzutki z pierwszymi reakcjami wielbicieli "Friends".

Wśród tweetów pojawiły się na przykład głosy, że już sam widok całej szóstki Przyjaciół sprawia wystarczająco dużo radości. Wielu fanów "Przyjaciół" nie kryje wzruszenia sceną ze spotkania aktorów.

Łzy wzruszenia polały się nie tylko u fanów, ale także wśród aktorów "Przyjaciół"...

Nie ma co ukrywać, że aktorzy "Friends" mocno zmienili się po latach. No, prawie wszyscy... Zdaniem niektórych fanów Jennifer Aniston chyba trochę oszukała czas ;)

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY