David Schwimmer, Jennifer Aniston i Brad Pitt

i

Autor: Rex Features/East News

Jennifer Aniston i David Schwimmer znów razem? Na celowniku raczej... Brad Pitt!

2021-05-26 15:17

Jennifer Aniston i David Schwimmer spotkali się po latach na planie Friends. Kiedy tylko do sieci trafiły pierwsze relacje z miejsca produkcji powrotu Przyjaciół, w sieci natychmiast pojawiły się plotki o rzekomym flircie pary aktorów. Czy Jennifer Aniston i David Schwimmer naprawdę się do siebie zbliżyli? Mamy nieco inną teorię...

Przyjaciele wracają! A wraz z serialem odżywają dawne plotki o romansach aktorów "Friends"...

Już 27 maja, po 27 latach od premiery, zobaczymy nowy specjalny odcinek "Przyjaciół". Powrót kultowego serialu zapowiadany był przynajmniej od roku, ale pandemia spowodowała, że prace przez wiele miesięcy w ogóle nie posunęły się naprzód. W końcu jednak udało się zebrać szóstkę "Przyjaciół" i stworzyć specjalny epizod.

Jak zmienili się Rachel Green, Monica Geller, Phoebe Buffay, Joey Tribbiani, Chandler Bing i Ross Geller? Jak nowy odcinek "Friends" odbiorą fani? I wreszcie - jakie relacje łączą obecnie aktorów wcielających się w role Przyjaciół?

Jennifer Aniston i David Schwimmer kręcą nie tylko serial?

Fanów serialu "Przyjaciele" w ostatnich dniach emocjonuje nie tylko zbliżająca się premiera specjalnego odcinka, ale także plotki o tym, że dwójka aktorów mocno się do siebie zbliżyła. Chodzi o Jennifer Aniston i Davida Schwimmera, czyli serialowych Rachel i Rosa.

Tymczasem krótko przed premierą nowego odcinka "Friends" dziennikarze zapytali Jennifer Aniston, który z gości serialu był jej zdaniem najfajniejszy.

Odtwórczyni roli Rachel bez wahania odparła, że... Brad Pitt! Czyli prywatnie jej były mąż...

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

Brad Pitt pojawił się w 9. odcinku 8. serii "Friends". Zagrał Willa Colberta, kolegę Rossa, Moniki ze szkoły, który nienawidził Rachel i wraz z Rossem założył dwuosobowy klub nabijający się z późniejszej żony Rossa.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY