Zwiastun Przyjaciół w sieci! Premiera Friends The Reunion coraz bliżej

2021-05-20 8:27 kp
Friends The Reunion
Autor: Youtube/ HBO Max

Powrót Przyjaciół to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. W ubiegłym roku serial świętował 27. rocznicę emisji pierwszego odcinka, a teraz wielkimi krokami zbliża się premiera jubileuszowego Friends The Reunion. Zgodnie z zapowiedziami w show nie zabraknie wspominek, wzruszeń i humoru. Zobaczcie zwiastun!

Przez lata serial Przyjaciele stał się jedną z najbardziej kultowych produkcji telewizyjnych w historii. Serial pokochali fani na całym świecie, a z przygód Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa, Chandlera i Joeya zaśmiewają się kolejne pokolenia. Gdy więc w 2019 roku - w 25-lecie powstania serialu - w mediach pojawiły się doniesienia o powrocie Friends, wśród fanów zawrzało.

Nikt nie mógł wtedy się spodziewać, że na Friends The Reunion przyjdzie nam czekać jeszcze prawie dwa lata - a to wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Twórcy Przyjaciół nie wyobrażali sobie, by jubileuszowego odcinka nie nakręcić z widownią czy przy szczególnie ostrych obostrzeniach sanitarnych i dlatego czekali, aż sytuacja pandemiczna pozwoli na realizację show tak, jak mieli to w planie.

W końcu gwiazdom Przyjaciół udało się spotkać na planie wiosną tego roku, a efekty ich wspólnej pracy zobaczymy dokładnie 27 maja 2021 na HBO Max. Tymczasem do sieci trafił już zwiastun Friends The Reunion.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Powrót Przyjaciół - zwiastun Friends The Reunion w sieci

Na planie Przyjaciół po latach znów spotkały się wszystkie gwiazdy serialu - Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry i Matt LeBlanc. Twórcy i aktorzy serialu przygotowali dla fanów w odcinku specjalnym sporo atrakcji. Możemy zobaczyć aktorów spacerujących po oryginalnym planie Friends, odgrywających scenki sprzed lat, ale i ze łzami w oczach wspominających swoje ulubione momenty pracy przy produkcji. Rozmowę z aktorami serialu prowadził James Corden, a całość uświetnili goście - Justin Bieber, David Beckham, Lady Gaga, Cindy Crawford i wiele innych. To trzeba po prostu będzie zobaczyć!

A teraz zobaczcie zwiastun Friends The Reunion!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE