Przemysław Kossakowski podjął ważną decyzję. "Nigdy nie powinniśmy mówić nigdy"

2021-09-29 19:38 kp
Przemysław Kossakowski
Autor: WBF

Gdy o Przemysławie Kossakowskim kilka miesięcy temu zrobiło się głośno za sprawą jego życia prywatnego, podróżnik postanowił przeczekać ten trudny okres, by znów skupić uwagę fanów na tym, co jest dla niego ważne. Teraz dziennikarz pochwalił się swoim nowym zajęciem i jak sam przyznał, nigdy nie przypuszczał, że się na nie skusi.

Dzięki swoim programom podróżniczym i show Down The Road na czele, Przemysław Kossakowski skupił wokół siebie przez lata pokaźne grono fanów. Dziennikarz może pochwalić się dziś ponad 630 tysiącami obserwujących na Instagramie. Taka liczba zobowiązuje i gwiazdor dba o to, by treści na jego profilu odpowiadały zainteresowaniom internautów. 

Gdy jednak latem cała polska sieć plotkowała na temat jego rozstania z Martyną Wojciechowską, Przemysław Kossakowski postanowił nie zaspokajać ciekawości plotkarzy. Podróżnik zamieścił na swoim profilu jedynie krótki wpis i nie odniósł się więcej do sprawy. Znacznie chętniej gwiazdor dzieli się innymi decyzjami związanymi z jego życiem. 

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Przemysław Kossakowski wrócił... na studia

W nowym wpisie na swoim Instagramie Przemysław Kossakowski ogłosił, że postanowił... wrócić na studia. Podróżnik od dawna był przekonany, że nie przydadzą mu się już kolejne etapy edukacji, jednak spotkania z bohaterami programu Down The Road zmieniły jego punkt widzenia. 

Kiedy lata temu odbierałem dyplom Wyzszej Szkoły Pedagogicznej byłem pewien, że to koniec mojej formalnej edukacji i już nigdy jako student nie przekroczę murów żadnej uczelni. Mało tego, z upływem czasu ulegałem coraz mocniejszemu przekonaniu, że sam dyplom też mi się raczej w życiu nie przyda. W zawodzie przepracowałem rok akademicki traktując to doświadczenie bardziej jako osobliwy epizod.

A potem przydarzyło się Down the Road i dziś odbieram po raz kolejny lekcję, że wszystko co nam się przydaża jest po coś i że nigdy nie powinniśmy mówić ,, nigdy " 😉

- czytamy.

Fani Przemka nie mają wątpliwości, że to dobra decyzja - nauki nigdy za wiele!

NAJNOWSZE