Prywatna wyspa Leonardo DiCaprio z lotu ptaka. To tu zamieszka z dziewczyną?

2021-06-23 14:24 mm

Leonardo DiCaprio to jeden z najbogatszych aktorów świata i może pozwolić sobie na niejedną zachciankę. Taką, jak choćby... prywatna wyspa! W sieci pojawiły się zdjęcia kawałka lądu, który posiada na własność Leo DiCaprio. Wyspa nie jest duża, ale znajdzie się na niej kawałek na posiadłość, która zapewni aktorowi sporo prywatności. Zobaczcie zdjęcia wyspy Leonardo DiCaprio zrobione z lotu ptaka!

Czy Leonardo DiCaprio i jego dziewczyna Camila Morrone zamieszkają wkrótce na (prawie) bezludnej wyspie? Aktor zamierza urządzić się na prywatnym kawałku lądu o nazwie Blackadore Caye. Wyspa Leonardo DiCaprio położona jest w Belize, na zachód od Ambergris Caye, na Morzu Karaibskim. To właśnie tam aktor chce stworzyć "ekologicznie zrównoważony kurort".

Prywatna wyspa Leonardo DiCaprio. Co planuje aktor?

Leonardo DiCaprio zakochał się w wyspie Blackadore Caye podczas wakacji w 2004 roku. Aktor odkrył ją zupełnie przypadkowo, ale od razu wiedział, że to wyjątkowe miejsce. Kiedy okazało się, że wyspa jest na sprzedaż, Leo nie wahał się ani chwili. W jego głowie szybko urodził się plan stworzenia na prywatnej wyspie ekologicznego zakątka - samowystarczalnego pod względem energetycznym, z dbałością o ochronę środowiska i poszanowaniem dla przyrody.

Zobaczcie zdjęcia prywatnej wyspy Leonardo DiCaprio. Na razie ten niewielki kawałek lądu nie przypomina eko-kurortu, ale już wkrótce może się to zmienić. Zapraszamy do naszej galerii - zdjęcia wyspy znajdziecie poniżej.

Historia związku Leonardo DiCaprio i Camili Morrone

Leo i Camila poznali się prawdopodobnie pod koniec 2017 roku. W każdym razie właśnie wtedy w prasie po raz pierwszy pojawiły się plotki o romansie aktora z młodziutką modelką. 

W styczniu 2018 roku DiCaprio po raz pierwszy pojawił się publicznie w towarzystwie nowej dziewczyny i wtedy stało się jasne, że Camila Morrone to dla niego ktoś więcej, niż tylko znajoma. Parę widziano na wspólnych zimowych wakacjach w górach w stanie Kolorado.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE