Priyanka Chopra

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Priyanka Chopra była prześladowana w liceum. Musiała znosić rasistowskie komentarze

2021-01-20 21:05

Choć wydaje się, że USA to tolerancyjny kraj, prawda wygląda mniej kolorowo. Priyanka Chopra postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniami z liceum. Niestety, tymi przykrymi. Aktorka była prześladowana z powodu swojego pochodzenia!

Priyanka Chopra od wielu lat funkcjonuje w show-biznesie. Weszła do niego dość wcześnie. Juz jako nastolatka została Miss Świata! To ogromne wyróznienie, ale też duża presja i wyzwanie.

Wydawać by się mogło, że osoba taka jak Priyanka Chopra doskonale sobie umie z nią poradzić. Nie zawsze tak było! Zona Nicka Jonasa musiała się "zahartować". Do radzenia sobie w show-biznesie przygotowało ją liceum.

Priyanka Chopra opowiedziała o prześladowaniu w szkole!

ESKA XD #014

Priyanka Chopra była prześladowana w liceum

Coraz częściej widać, że USA to nie tak tolerancyjny kraj, jak można by przypuszczać. Opublikowany niedawno pamiętnik żony Nicka Jonasa to potwierdza. W Unfinished Priyanka Chopra opowiedziała o prześladowaniu w liceum.

Gwiazda Bollywood była wychowywana przez swoich rodziców, lekarzy wojskowych, Ashoka i Madhu Choprę, w Indiach. Gdy miała 12 lat, zdecydowała się przenieść do USA. Przez trzy lata przebywała u krewnych, przenosząc się do Nowego Jorku, Indianapolis, a następnie Newton w stanie Massachusetts. Tam zaczęły się przykrości. Gwiazda musiała wysłuchiwać wielu rasistowskich komentarzy.

Mówiła Priyanka Chopra.

Sprawy były tak poważne, że już jako 15-latka Priyanka Chopra wróciła do Indii i tam dokończyła naukę.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...

Wzięłam to bardzo osobiście. W głębi duszy zaczyna cię to gryźć. Weszłam do skorupy. Myślałam: Nie patrzcie na mnie. Po prostu chcę być niewidzialna. Moja pewność siebie została zniszczona. Zawsze uważałam się za pewną siebie osobę, ale wtedy nie byłam już pewna, na czym stoję, kim jestem.