Priyanka Chopra szpiegowała męża! Dlaczego Nick Jonas był obserwowany przez ochroniarza?

2021-02-12 20:33 es
Priyanka Chopra
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

W swoim niedawno wydanym pamiętniku Unfinished Priyanka Chopra opowiada o zdobyciu tytułu Miss World w 2000 roku, karierze, ale też swoim małżeństwie. Poznajemy zabawne anegdoty. Jak chociażby ta, że Nick Jonas był przez nią szpiegowany! W pogoni za ukochanym Priyanka Chopra wysłała swojego ochroniarza!

Priyanka Chopra niedawno wydała swoje wspomnienia. W pamiętniku Unfinished wspomina walkę o tytuł Miss World w 2000 roku, początki kariery w Bollywood i Hollywood. Poza tym gwiazda Quantico zdradza fanom trochę anegdot z życia prywatnego.

Dowiadujemy się na przykład, że Nick Jonas był szpiegowany! Wścibska Priyanka Chopra wysłała za nim swojego ochroniarza. Czego chciała się dowiedzieć?

Priyanka Chopra szpiegowała Nicka Jonasa

W Unfinished gwiazda Quantico powróciła do wspomnień z 2018 roku. Wówczas Nick Jonas po raz pierwszy odwiedził jej rodzinę w Indiach. Było to niedługo po tym, jak zaczęli się spotykać.

Wówczas Nick Jonas zaprosił na obiad mamę aktorki. A ponieważ Priyanka Chopra zaproszenia nie dostała, zachodziła w głowę, jak ci dwoje spędzają czas bez niej...

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Tego popołudnia siedziałam na spotkaniu w otoczeniu 20 osób i nie mogłam przestać się zastanawiać, co Nick i moja mama robią w tym momencie.

Napisała Priyanka Chopra. Wyjaśniła, że to był dla ich związku wielki krok i nie była pewna, o czym Nick Jonas i Madhu Chopra będą mieli o czym rozmawiać, ani czy spotkanie okaże się niezręczne. Dlatego Priyanka Chopra wysłała ochroniarza, żeby szpiegował Nicka Jonasa i jej mamę w restauracji!

Nie mogąc dłużej wytrzymać napięcia, wysłałam członka mojego zespołu ochrony, aby zrobił im zdjęcia w restauracji, w której byli - OK, żeby ich szpiegować - abym mogła studiować ich mowę ciała. Wysłałam swojego ochroniarza i pomyślałam:„ Dlaczego po prostu nie pójdziesz do hotelu i nie zadzwonisz do mnie stamtąd ”? Idzie do hotelu i dzwoni do mnie stamtąd, a ja pomyślałam: „Wyjmij aparat, zrób zdjęcie miejsca, w którym się znajdują i wyślij do mnie” .

Wspominała aktorka.

Priyanka Chopra tłumaczyła się, że chciała jedynie zebrać informację. "Bardzo ważne jest, aby kobieta zbierała informacje. Wiedza to potęga"

Zabawne, czy przerażające?

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE