Priyanka Chopra i Nick Jonas na randce. Swoim zachowaniem zachwycili gości restauracji

2020-02-27 12:34 AM
Priyanka Chopra i Nick Jonas - ślub
Autor: AFP PHOTO / RAINDROP MEDIA

Nick Jonas i Priyanka Chopra to bardzo zgodna para. Gdzie się nie pojawią, tam wzbudzają powszechny zachwyt. Nie inaczej było ostatnim razem, kiedy para wybrała się na randkę do restauracji. Pozostali goście i świadkowie byli pod wrażeniem zachowania pary.

Nick Jonas i Priyanka Chopra to para podziwiana na każdym kroku. Fani pokochali ich przede wszystkim za to, że zawsze potrafią się zachować i nie próbują się wywyższać, oprócz tego są w sobie tak zakochani, że aż miło się na nich patrzy. Podobnego zdania byli goście jednej z restauracji w Nowym Jorku, do której udała się para, by wspólnie spędzić romantyczny poniedziałkowy wieczór.

FANI PODZIWIAJĄ NICKA JONASA I PRIYANKĘ CHOPRĘ

Jak donoszą świadkowie. Mało kto mógł oderwać wzrok od pary i wcale nie dlatego, że to Priyanka i Nick, a dlatego, że ich zachowanie było godne naśladowania i po prostu miło się na nich patrzyło.

„Wyglądali uroczo. Byli dla siebie tacy czuli i dużo ze sobą rozmawiali przez półtorej godziny podczas kolacji”. – mówił jeden ze świadków.

Zakochani mieli jeść w jednej z tajskich restauracji. Podobno miało to być szybkie wyjście na kolację, nie wypili oni nawet kieliszka jakiekolwiek alkoholu, ponieważ Nick na drugi dzień rano miał ważny wywiad w programie „Today”.

Po wyjściu z restauracji Priyanka i Nick zapozowali do zdjęcia z szefem kuchni oraz współwłaścicielką restauracji.

Wywiad Meek, oh why?
NAJNOWSZE