Priyanka Chopra chwali się zmianą nawyków żywieniowych! To efekt kwarantanny?

2020-11-23 15:00 AM
Priyanka Chopra, Nick Jonas
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Pandemia spowodowana koronawirusem nie odpuszcza. Dla wielu to bardzo trudny czas. Utrata zdrowia, pracy, ograniczenia spotkań towarzyskich i wiele innych nie wpływają dobrze ani na ogólną gospodarkę ani na samopoczucie. Warto pójść za przykładem Priyanki Chopry i znaleźć sposób na choć chwilowe zapomnienie o codziennych zmartwieniach.

Priyanka Chopra i jej mąż Nick Jonas od samego początku pandemii jak tylko mogli unikali większych wyjść. W obawie o swoje zdrowie zrezygnowali także ze spotkań towarzyskich, a  dbanie o bezpieczeństwo jest obecnie dla nich bardzo ważne. Nick mierzy się z cukrzycą, więc zachorowanie na Covid-19 mogłoby być dla niego groźne.

Spędzanie zbyt dużej ilości czasu w domu również dobrze nie wpływa na człowieka, nie mówiąc już o wszechobecnej nudzie, bo w końcu ile można sprzątać, prawda? 😉 Coś o tym wie Priyanka Chopra, której chyba już skończyły się pomysły na zabicie nudy. Dlatego postanowiła zrobić coś, co przyniesie trwałe skutki.

Priyanka Chopra postanowiła zgłębić temat zdrowego trybu życia i pozmieniać trochę swoich nawyków żywieniowych. Dzięki temu nie tylko będzie zdrowsza ale i poczuje się lepiej a to przecież ważne w obecnie trudnym dla wszystkich czasie.

ESKA XD EXTRA

Nigdy nie dbałam o siebie tak konsekwentnie, jak podczas kwarantanny. Zwracam też uwagę na dietę. Byłam bardzo przyzwyczajona do jedzenia kolacji tuż przed pójściem spać, ale całkowicie to zmieniłam. Staram się nie jeść po ósmej. Zaczynam dzień od ćwiczeń i upewniam się, że wypiłam odpowiednio dużo wody. Zawsze mówiono mi, że kiedy masz 30 lat będzie inaczej i faktycznie tak się stało. Zdałam sobie sprawę z tego, że chcę zadbać o siebie i swoje samopoczucie.

– tłumaczyła 38-letnia aktorka.

NICK JONAS INSPIRACJĄ DLA PRIYANKI CHOPRY

Oprócz tego Priyanka przyznała, że gdy była młodsza potrafiła pić kawę cały dzień i w ogóle nie dbać o odpowiednią dla siebie dietę.

W kwestii zdrowego odżywiania, Priyanka może brać przykład ze swojego męża Nicka Jonasa, który ze względu na cukrzycę musi przestrzegać odpowiedniej diety. Sama aktorka przyznała, że jest on w tym bardzo konsekwentny.

NAJNOWSZE