Priyanka Chopra chce wojny nuklearnej?! "Przepraszam jeśli zraniłam ludzi, którzy mnie kochali"

2019-08-14 16:16 AM
Priyanka Chopra, Nick Jonas
Autor: Laurent Guerin/Eliot/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Priyanka Chopra została mocno skrytykowana przez fana, który zarzucił jej, że mimo tego, że mówi o pokoju na świecie to nie miałaby nic przeciwko wojnie nuklearnej!

Priyanka Chopra podczas ostatniego wywiadu na żywo została oskarżona przez jednego fana z widowni o zachęcanie do wojny nuklearnej. Od lat trwa wojna pomiędzy Pakistanem a Indiami z których pochodzi Priyanka. Fani nie raz zarzucali aktorce, że przez swój lokalny patriotyzm sugeruje, że chce jeszcze większej wojny między państwami. Ostatnio jeden z fanów stwierdził, że Chopra „zachęca do wojny nuklearnej”!

PRIYANKA CHOPRA JEST HIPOKRYTKĄ?

Podczas ostatniego spotkania z fanami, Priyanka opowiadała o swoim życiu prywatnym z Nickiem Jonasem i swojej karierze. Podczas pytań, jeden z widzów oskarżył gwiazdę o nakłanianie do wojny Indii i Pakistanu. Priyanka została też nazwana hipokrytką.

„Ciężko się ciebie słucha, jak mówisz o ludzkości, ponieważ jesteś hipokrytką. Jesteś ambasadorem UNICEF na rzecz pokoju a popierasz wojnę nuklearną z Pakistanem. Tu nie ma zwycięzcy. Miliony ludzi takich jak ja wsparły twoją karierę w Bollywood”. - mówiła wściekła fanka.

Na ten atak Priyanka nie mogła pozostać obojętna, natychmiast udzieliła odpowiedzi:

„Wojna nie jest czymś co lubię, ale jestem patriotą, więc przepraszam jeśli zraniłam ludzi, którzy mnie kochali i kochają, ale myślę, że wszyscy mamy coś w rodzaju w który wierzymy. Sposób w jaki teraz do mnie podeszłaś, dziewczyno nie krzycz. Wszyscy jesteśmy tutaj z miłości. Nie krzycz. Nie zawstydzaj się”.

Priyanka Chopra często musi tłumaczyć się ze swoich słów, myślicie, że naprawdę coś jest na rzeczy i tylko udaje, która chciałaby żyć w zgodzie?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE