Prince Charming: Oliwer JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! ALE ZMIANA! [FOTO]

2021-11-27 22:10 RD
Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek w Prince Charming
Autor: TVN Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek w Prince Charming

Oliwer obecnie jest jednym z faworytów w walce o względy Jacka, który wciela się w tytułowego Prince Charming. Okazuje się jednak, że uroczy blondyn, którego znamy z telewizji wcale już tak nie wygląda. Część z Was nawet nie poznałaby go na ulicy! Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Prince Charming to pierwszy w polsce gejowski program randkowy. Jego uczestnicy walczą o względy tytułowego księcia, w którego wciela się Jacek Jelonek. Na obecnym etapie na faworyta wyrósł Oliwer Kubiak. W hiszpańskiej willi zaprezentował się w dłuższych blond włosach. Okazuje się jednak, że teraz, kilka miesięcy po realizacji zdjęć do show, wygląda zupełnie inaczej. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Oliwer w mediach społecznościowych Oliwer zamieszcza zdjęcia, na których widać jak bardzo się zmienił. Wiele osób pisało, że nie uczestnik programu Prince Charming zmienił się nie do poznania. 

Oliwer ma krótsze włosy w naturalnym kolorze. Widać też, że chyba wybrał się na siłownię, bo jest bardziej umięśniony niż w hiszpańskiej willi, w której nagrywano program Prince Charming. Zobaczcie sami: 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE